Kulaklığın kutusu kayboldu

Dostum adam yardım istemiş.
Sen sen telefonınun şarj aleti kaybolunca telefon mu alıyorsun. Kulaklıgın kutusu kaybolup elinde kaldığında ama yeniden bir kulaklık almak gerekiyor.
Yukarda arkadaşımız belirtmiş o kulaklıklar şarj etme ihtimali var ama kutuyu sıfır bir şekilde alma ihtimali yok.
Ben ali express de gördüm kulaklıkların kutusu nerdeyse sıfır kulaklık kadar var.
Yada letgo gibi sitelerde benim gibi şansı isen kulaklıklarıbı kaybetmiş kullanıcılar var aynı kulaklıgın kutusunu bulabilirsen kaçırma araştırmanızı tavsiye ederim.
Yazdıklarımı düzgün oku dostum, sıfır şekilde git kulaklık al demedim zaten, şarj aleti kaybolunca telefon değil şarj aleti alırsın dimi? Aynı şekilde kulaklığın kutusu kaybolduysa kulaklığın kutusunu bulup alacaksın, bunun için koskoca bir sektör var dışarıda. Altta da belirttim zaten kutu almak dışında her işlem kulaklığa zarar verecektir, ömrünü kısaltacaktır diye. Benim dediğimi eleştirip aynı şeyi kendin yazmışsın....

Yeni kutu almak dışında yapacağın her işlem ürünün bataryasına zarar verecektir. 2. elden araştır bul derim.
Bide bire bir aynısını yazmışsın neredeyse, bir yorum yapmadan önce burada ne konuşulmuş diye okuyun lütfen. Zaten 1 sene olmuş konu konuşulalı.

Geri
Yukarı