Çözüldü Kulaklığın Mikrofonu Bilgisayarda Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AR42

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığımın mikrofonu telefonda sorunsuz çalışıyor ancak bilgisayarda ses tekrar bana dönüyor. Karşıya gitmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.Kulaklığımın markası TurboX TR-GTX

Son düzenleme:
Çözüm
Evet kendi sesimi duyuyorum. Ses kaydedicide, Steam'da, CS:GO'da denedim kendi sesimi duyuyorum.
Az önce tekrar denedim, ses gidiyor ama sesli konuşursam kendimde duyuyorum söylediğimi.
Kusura bakma geç cevap verdiğim için. Kayıt aygıtlarında mikrofonuna sağ tıkla varsayılan olarak seç, bunu yapma sebebin başka mikrofon varsa onu iletişim aygıtı olarak kullanılmasını engelliyor.
Ses tekrar bana dönüyor derken yani kendi sesini dinleyebiliyor musun? Sadece sesli sohbetlerde mi karşı tarafa sesin gitmiyor?

Ses tekrar bana dönüyor derken yani kendi sesini dinleyebiliyor musun? Sadece sesli sohbetlerde mi karşı tarafa sesin gitmiyor?
Evet kendi sesimi duyuyorum. Ses kaydedicide, Steam'da, CS:GO'da denedim kendi sesimi duyuyorum.
Az önce tekrar denedim, ses gidiyor ama sesli konuşursam kendimde duyuyorum söylediğimi.

Son düzenleme:
Kusura bakma geç cevap verdiğim için. Kayıt aygıtlarında mikrofonuna sağ tıkla varsayılan olarak seç, bunu yapma sebebin başka mikrofon varsa onu iletişim aygıtı olarak kullanılmasını engelliyor.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı