Kulaklığın mikrofonunu bilgisayar görmüyor

surprisevictoria

Centipat
Daha önce bilgisayarda problem olmamasına rağmen yeni oluştu ve çözemiyorum. Şöyle ki; HyperX Cloud kulaklığım var. 3.5mm kulaklık ve mikrofon olmak üzere jakı var ve arka jaklara olması gerektiği gibi bağlı. Driverlar güncel. Mikrofon izinlerinin tamamı Windows'tan açık. Fakat ne yaptımsa sorunu bulamadım bilgisayar mikrofonu görmüyor. Öndeki jaklara da bağladım aynı durum. Mikrofonu sınadığımda sadece sabit bir cızırtı sesi alıyorum. Kulaklığı başka cihazda denedim sorunsuz çalışıyor.

Durum ile ilgili yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Daha önce bilgisayarda problem olmamasına rağmen yeni oluştu ve çözemiyorum. Şöyle ki; HyperX Cloud kulaklığım var. 3.5mm kulaklık ve mikrofon olmak üzere jakı var ve arka jaklara olması gerektiği gibi bağlı. Driverlar güncel. Mikrofon izinlerinin tamamı Windows'tan açık. Fakat ne yaptımsa sorunu bulamadım bilgisayar mikrofonu görmüyor. Öndeki jaklara da bağladım aynı durum. Mikrofonu sınadığımda sadece sabit bir cızırtı sesi alıyorum. Kulaklığı başka cihazda denedim sorunsuz çalışıyor.

Durum ile ilgili yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum fakat çözümü resmen YOK. Bütün sitelerde baktım bulamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı