Çözüldü Kulaklığın mikrofonunu kullanamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kromik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim size bir sorum olacak. Evde 2 tane bilgisayar var birisinin kamerası bozuk diğerinin kamerası bozuk değil fakat taktığım kulaklığın mikrofonunu algılamıyor. Yani mikrofonu kullanamıyorum, kulaklığı takıyorum ses geliyor fakat mikrofondan konuştuğumda ses gitmiyor bunun sebebi nedir?
Mikrofon kamerası bozuk olan PC'de ve telefonda cayır cayır çalışıyor.

Not: Kamerası bozuk olan bir nevi notebook tek jak girişi var mikrofon çalışmayanda ise iki giriş var.

Çözüm
Arkadaşlar merhaba benim size bir sorum olacak. Evde 2 tane bilgisayar var birisinin kamerası bozuk diğerinin kamerası bozuk değil fakat taktığım kulaklığın mikrofonunu algılamıyor. Yani mikrofonu kullanamıyorum, kulaklığı takıyorum ses geliyor fakat mikrofondan konuştuğumda ses gitmiyor bunun sebebi nedir?

Not: Kamerası bozuk olan bir nevi notebook tek jak girişi var mikrofon çalışmayanda ise iki giriş var.
Sanırım şöyle bir şeye ihtiyacınız var.
Sürücü sorunu olabilir, anakartta sorun olabilir, kablo bağlantısında temassızlık olabilir birden fazla sebebi olabilir.

Sanırım şöyle bir şeye ihtiyacınız var.

Çözüm

Geri
Yukarı