Kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor

BEN_bero

Yoctopat
Daha fazla  
Şu anda oyun oynuyordum sonra bir anda kulaklığımın sağ kısmından ses gelmemeye başladı. İnternete sordum her şeyi denedim ama çalışmıyor. Yani solunda ses var, sağda yok. Lütfen, yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda oyun oynuyordum sonra bir anda kulaklığımın sağ kısmından ses gelmemeye başladı. İnternete sordum her şeyi denedim ama çalışmıyor. Yani solunda ses var, sağda yok. Lütfen, yardım edin.
Kablosu kopmuştur. Anlayan birine veya bir elektronik tamir atölyesinde anlayan birine test ettirebilirsin.

İçinden hasar almıştır, belli olmaz. Kendin pek düzeltemezsin bilen birine götür baksın. Fiziksel inceleme olmadan burada yorum yapılamaz ihtimaller söylenir sadece.
Kesinlikle. Anlamıyorsan herhangi bir elektronik tamir atölyesi olan bir yere götürüp para bile vermeden yaptırabilirsin mevzu kabloda ise.

Hoparlör yani sürücüde bir sıkıntı var ise (içinde kılcal kablolar bobin şeklinde sarımdır. Kopabilir., yüklenmen vb. gibi durumlarda) tamiri mümkün olmuyor genelde. Baştan vs sarılır da kimse uğraşmaz. Değmez de. @BEN_bero

Benim kulaklıktada ses sağ taraftan gelmiyordu giriş yerini tam oturtmamışım orayı sertçe oturtunca 2 taraflı ses geliyordu belki senin durumunda aynı olabilir varsa o giriş deneyin.

Geri
Yukarı