Kulaklığın sol tarafı PC'de çalışmıyor

riseisback

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam;

Arkadaşlar dün yeni kulaklık aldım fakat sol taraftan ses gelmiyor. Telefonda denedim sıkıntı yok. Ama bilgisayarda ses gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Büyük ihtimal girişte sorun var, bazen tam oturmayınca ses veremeyebiliyor, girişi kontrol ettiniz mi?
Evet, ettim. Tam oturmuş. Fakat şöyle bir şey var. Ben kendi evimde olmadığım için laptopumu yanımda götürdüm. Orada da koyacak bir yer olmadığı için küçük bir masaya koymuştum PC'yi. Ayağım kabloya takılınca PC yere düşmüş, eski kulaklığımın da ucu kırılmıştı. Onunla alakalı bir şey olabilir mi?

Evet, ettim. Tam oturmuş. Fakat şöyle bir şey var. Ben kendi evimde olmadığım için laptopumu yanımda götürdüm. Orada da koyacak bir yer olmadığı için küçük bir masaya koymuştum PC'yi. Ayağım kabloya takılınca PC yere düşmüş, eski kulaklığımın da ucu kırılmıştı. Onunla alakalı bir şey olabilir mi?

Girişte sorun olabilir evet.

Büyük ihtimal. Çünkü telefonda sorunsuz çalışıyor. Sorun girişte.

Ses efektine gel belki bu ayar bozulmuştur.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-03-18 093031.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-18 093031.png
    21,7 KB · Görüntüleme: 94

Yeni konular

Geri
Yukarı