Kulaklığın tek tarafından ses gelmiyor

Bende kulaklık için sağ kulak sol kulak ses yoğunluğu ayarlama var Realtek HD Audio yöneticisi kullanıyorum bende ortada ve iki taraftan da ses geliyor eğer bir ses driveri varsa oradan ayarlamaya çalışın.

Jak girişinde sorun vardır. USB ses karti alip deneyin duzelir.

Bende kulaklık için sağ kulak sol kulak ses yoğunluğu ayarlama var Realtek HD Audio yöneticisi kullanıyorum bende ortada ve iki taraftan da ses geliyor eğer bir ses driveri varsa oradan ayarlamaya çalışın.
simdi denicem de bir anda olmasi normal mi

simdi denicem de bir anda olmasi normal mi
Normal birsey, kulaklik kablosu hareket ettiyse jak girisine zarar vermiş olabilir. Islak elle dokunduysaniz oksitlenmis olabilir.

Kulaklik da donanimsal bir sey var mi diye baktim bir serde yirtilma, ezilme yok carpma etkisiyle bir sey olabilir m?

Normal birsey, kulaklik kablosu hareket ettiyse jak girisine zarar vermiş olabilir. Islak elle dokunduysaniz oksitlenmis olabilir.
Hayir oyun oynarken fark ettim jag girisi yok usb, dun aksam ufak bir carpma yasadi ondan olabilir

Hayir oyun oynarken fark ettim jag girisi yok usb, dun aksam ufak bir carpma yasadi ondan olabilir
USB girislerde de boyle seyler olabiliyor, 14 yıllık bu bilgisayarimin on panelindeki USB girişleri calismiyor mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı