Kulaklığın tek tarafının bozulması

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Arkadaşlar, daha geçenlerde tekrardan başıma geldi ve yanımda başka kulaklık olmadığı için adeta o birkaç gün cehennem gibi geçti. Acaba bunun bir çözümü vs. var mıdır? Çünkü ne zaman kulak içi (kablolu) bir kulaklık alsam fiyatı ya da kalitesi fark etmezsizin, kullanımıma bağlı en geç 2 ay içerisinde bozuluyor. Açıkçası artık bu durumdan bezdim, eğer bildiğiniz bir çözüm yolu varsa lütfen söyleyiniz. İyi Sosyaller.

Ben telefonumun kutusundan çıkan mh135 oppo kulaklığımı 1 seneden fazla hunharca kullandım gayet memnundum (kaybettim) fiyatı 50 lira civarı olması gerek kargoyla beraber tavsiye ederim.
Teşekkür ederim efendim, öneriniz için. Kulaklık görünüş olarak da güzele benziyor, denemekten zarar gelmez.

Teşekkür ederim efendim, öneriniz için. Kulaklık görünüş olarak da güzele benziyor, denemekten zarar gelmez.
Rica ederim bugün telefonumla alakalı sorun oldu garanti belgesini ararken kullanım kılavuzunu buldum onda yazıyordu modeli ben de alıcem yarın maşım yatıyor özledim eski kaliteli kuylaklığımı umarım hatırladığım gibidir :D

Arkadaşlar, daha geçenlerde tekrardan başıma geldi ve yanımda başka kulaklık olmadığı için adeta o birkaç gün cehennem gibi geçti. Acaba bunun bir çözümü vs. var mıdır? Çünkü ne zaman kulak içi (kablolu) bir kulaklık alsam fiyatı ya da kalitesi fark etmezsizin, kullanımıma bağlı en geç 2 ay içerisinde bozuluyor. Açıkçası artık bu durumdan bezdim, eğer bildiğiniz bir çözüm yolu varsa lütfen söyleyiniz. İyi Sosyaller.
Hocam kablolu modellerde bu sorun olabiliyor. Wireless kulaklık tavsiye ederim.
Kardeşim buna konu mu açilir dikkatli kullan yada güvenilir biryerden al biz ne yapabiliriz
Bundan size ne? O durumda siz de buraya mesaj atarak mesaj kasmış oluyorsunuz efenim. İstemiyorsanız cevap vermezsiniz.
Bu tarz bir şey uzun süre götürecektir sizi

Sizin gibi bir insana beş satır yazı yazdığım için buna şükredip, çoktan gitmiş olmanızı beklerdim açıkçası.
Rica ederim bugün telefonumla alakalı sorun oldu garanti belgesini ararken kullanım kılavuzunu buldum onda yazıyordu modeli ben de alıcem yarın maşım yatıyor özledim eski kaliteli kuylaklığımı umarım hatırladığım gibidir :D
Umarım öyledir efendim, şimdiden hayırlı olsun :D

2 - 3 gün önce 2019 da aldığım KZ kulaklığımın sol tarafı artık çalışmıyor :( . Muhtemelen hep salladığım için. Fiyatı 50 - 60 civarı. Sizi 2 - 3 sene götürür bu kulaklık. İstersen başlığı değişenler var fakat 100 - 200 ₺ arası.

Geri
Yukarı