Kulaklık için Çevirici Kullanmak Performansı Etkiler mi?

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
SteelSeries Arctis 3 kullanıyorum. 3.5 mm jakları USB'ye çeviren bir çevirici kullanmak istiyorum. Ses performansında kayıp yaşanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses konusunda kullanılan her ekipman, kablo vs. sesi etkiler. Ama son kullanıcı seviyesinde önemli olan bunu anlayıp anlamamanız. Ya da kullanılan kulaklık bu farkı anlamanız için yeterli seviyede mi diye bakmak lazım. Ama USB ile kullanılacaksa en önemli faktör seste oluşabilecek parazitler olabilir.

Ses konusunda kullanılan her ekipman, kablo vs. sesi etkiler. Ama son kullanıcı seviyesinde önemli olan bunu anlayıp anlamamanız. Ya da kullanılan kulaklık bu farkı anlamanız için yeterli seviyede mi diye bakmak lazım. Ama USB ile kullanılacaksa en önemli faktör seste oluşabilecek parazitler olabilir.
Kulaklığım Arctis 3. Ses farkını anlayabilirim ama ne kadar etkiler onu merak ediyorum. Altı üstü bir çevirici işte.

Standart olanların fiyatları zaten çok ucuzmuş. Ses ürünlerinde her zaman kaliteli olmasına önem veririm çünkü ses kalitesini doğrudan etkiliyor her bileşen ama sizin durumunuzda 8-10 TL fiyata bir tane alıp denemeniz en kolay çözüm olacaktır. Beğenmezseniz de kenarda dursun belki lazım olur. :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı