Kulaklık için Type-C ve USB dönüştürücü önerisi

KeremSarikaya

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Rampage Scorpy USB 7.1 Surround adli bir oyun kulakligi aldim. Bunu telefonda kullanmak için donusturucu alacağım ama anladigim kadariyla bunun için ozel bir donusturucu varmiş. Bana bunun en ucuzunu bulabilir misiniz? Kulaklık USB cikisli, telefonum da Type-C.

Hocam merhaba geç olacak biraz ama memnun musunuz kulaklıktan?
Ben de almayı düşünüyorum da aynı modeli o yüzden soruyorum.

Hocam merhaba geç olacak biraz ama memnun musunuz kulaklıktan?
Ben de almayı düşünüyorum da aynı modeli o yüzden soruyorum.

Karışık olarak elde ettiğim deneyinleri anlatiyim o zaman
1-Rbg ışıkları göründüğünden daha canlı
2-Ben hayatimda ilk defa kulak üstü kulaklik kullaniyorum bana birazcik agir geldi tabi bu yüzden olabilir
3-Mikrofonu bana kalirsa pek iyi degil ama odare eder düzeyde
4-Ses deneyimi bana çok guzel geldi açıkçası hışırtı ole alakali bir problem yaşamadim ve bassları da super
5-kablosu kulakligin tam ortasinda oldugu için omzuma temas ediyor beni birazcik rahatsiz etti
6- driverini kurdum ama pek beğenmedim cunkü rbg isiklari auarliyamiyorsun ve sesle alaklali pek ayar yok
7- oval sekilli bir kulaklik oldugu için kulagimi tamamen kapliyor bu konduda rahat
8-padlari çok yumuşak malzemesi bilmiyoeum ama ben herhangi bir terleme problemi yaşamadim

Bide telefonda kullanmak istersen bir donusturucu buldum yazarsan link atarim

Karışık olarak elde ettiğim deneyinleri anlatayım o zaman.
1-rbg ışıkları göründüğünden daha canlı.
2-ben hayatimda ilk defa kulak üstü kulaklık kullanıyorum bana birazcik agir geldi tabii bu yüzden olabilir.
3-mikrofonu bana kalirsa pek iyi degil ama odare eder düzeyde.
4-ses deneyimi bana çok guzel geldi açıkçası hışırtı öyle alakali bir problem yaşamadim ve bassları da super.
5-kablosu kulakligin tam ortasinda oldugu için omzuma temas ediyor beni birazcik rahatsiz etti
6- driverini kurdum ama pek beğenmedim cunkü rbg isiklari auarliyamiyorsun ve sesle alaklali pek ayar yok.
7- oval sekilli bir kulaklık oldugu için kulagimi tamamen kapliyor bu konduda rahat.
8-padlari çok yumuşak malzemesi bilmiyoeum ama ben herhangi bir terleme problemi yaşamadim

Bir de telefonda kullanmak istersen bir donusturucu buldum yazarsan link atarim.

Teşekkür ederim zaman ayırıp detaylı olarak yazmışsınız.
Birkaç yerde alınmaz gibi yorumlar okumuştum ama kullanan birinden duymak bunları daha iyi geldi muhtemelen alacağım. Ve hayır bilgisayarda kullanacağım sadece. Tekrardan teşekkürler zamanınızı ayırdığınız için.

Teşekkür ederim zaman ayırıp detaylı olarak yazmışsınız.
Birkaç yerde alınmaz gibi yorumlar okumuştum ama kullanan birinden duymak bunları daha iyi geldi muhtemelen alacağım. Ve hayır bilgisayarda kullanacağım sadece. Tekrardan teşekkürler zamanınızı ayırdığınız için.

Bana kalirsa çok iyi bir F/P kulakligi hiçbir kulaklık mükemmel olamaz hepsinin kusulari vardir yardimci olabildiysem ne mutlu bana :D

Geri
Yukarı