Kulaklık jak girişini aparata bağlayıp bilgisayara takınca ses kalitesi berbatlaşıyor

• Konuyu başlatan Rub
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 142

Rub

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayarımda normalde jak girişleri çalışmıyor ben de aparatla kullanıyorum. Yaklaşık 6 adet kulaklık kullandım hepsinin internette testine baktım orada cillop gibi ses çıkıyor bende bülbül şakıması gibi. Hatta bazen algılamıyor bile. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşlar benim bilgisayarımda normalde jak girişleri çalışmıyor ben de aparatla kullanıyorum. Yaklaşık 6 adet kulaklık kullandım hepsinin internette testine baktım orada cillop gibi ses çıkıyor bende bülbül şakıması gibi. Hatta bazen algılamıyor bile. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Benim de jak girişleri bozulmuştu, USB girişi olan bir kulaklığa geçebilirsiniz ben sorunumu böyle çözmüştüm.

Benim de jak girişleri bozulmuştu, USB girişi olan bir kulaklığa geçebilirsiniz ben sorunumu böyle çözmüştüm.
Hocam sadece 2 adet USB girişi çalışıyor bilgisayarda. Onları da klavye ve mouse için kullanıyorum.

JAK to USB dönüştürücüsünü alsam olur mu? JAK girişleri sıkıntılı da.

Jak yerini tamir ettirseniz iyi olurdu yapmanız gerekenleri yazardım.

Geri
Yukarı