Kulaklık, Mause, Klavye Önerisi

Bütçe
250

Toplam bütçe 250 TL mi?
Evet.
Hmm güzele benziyor.
Bende bunlara bakıyorum hangisi daha iyi?

Hocam 290 TL gibi bi bütçeye çıkarak çok daha kaliteli ekipman alabilirsiniz daha aşşağısı çok kalitesiz ürünler barındırıyor tercih sizin tabi.

Hocam 290 TL gibi bi bütçeye çıkarak çok daha kaliteli ekipman alabilirsiniz daha aşşağısı çok kalitesiz ürünler barındırıyor tercih sizin tabi.

Mause yerine benim attığım mause'u alabilirim, onun dışında güzele benziyor kulaklık'ı araştıracağım biraz.

Kulaklık hiç önerilmemiş. Başka tavsiyesi olan varmı.🙄
http://Hocam kulaklık için 140tl bü... varmı. Kafaya baskı uyguluyormuş sanarım bu.
Rampage K29 Thunder Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık Işıklı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu nasıl?

Son düzenleme:
Mause yerine benim attığım Mouse'u alabilirim, onun dışında güzele benziyor kulaklık'ı araştıracağım biraz.

Kulaklık hiç önerilmemiş. Başka tavsiyesi olan var mı?🙄
http://Hocam kulaklık için 140tl bü... varmı. Kafaya baskı uyguluyormuş sanarım bu.
Rampage K29 Thunder Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık Işıklı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu nasıl?
Hocam bütçe arttırmayı düşündünüz mü bu bütçeye bu kadar oluyor maalesef.

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba hocam söylediğiniz kulaklığı kullanıyorum.
3 ay oldu ve bi sıkıntısını görmedim.Kafa bandı uzun kullanımdan sonra acıtıyor biraz ama bu fiyata bu kadar
mouse da öneriyim hocam size

3 ay oldu ve bi sıkıntısını görmedim.Kafa bandı uzun kullanımdan sonra acıtıyor biraz ama bu fiyata bu kadar
Hocam bütçem az ileride değiştiririm. Daha ucuz lazım 50 tl gibi.
Ve rampage k29 ile cs, valorant gibi oyunlarda ses kasılıyormu mikrofonu nasıl hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı