Kulaklık, Mause, Klavye Önerisi

Bütçe
250
Hocam çok bir şey beklemiyorum zaten bütçe arttıramam maalesef.
Kulaklık Fiyatları & En İyi Kulaklık Modelleri | En Ucuzu Akakçe kulaklık nasıl hocam?
Rampage K29 thunder'bu.
Klavye
Mause olarak bunları düşünüyorum nasıl sizce?

Hocam bence mouse da ucuza kaçmayın sensör kalitesiz olduğu zaman istediğiniz kadar ses kasın adamı vuramazsınız düzgün nişan alamazsınız ilk önceliğiniz mouse olsun onun dışında klavye size kalmış modeli görünüşü hoşuna giden hangisiyse onu alın.

Hocam bence mouse da ucuza kaçmayın sensör kalitesiz olduğu zaman istediğiniz kadar ses kasın adamı vuramazsınız düzgün nişan alamazsınız ilk önceliğiniz mouse olsun onun dışında klavye size kalmış modeli görünüşü hoşuna giden hangisiyse onu alın.

Hocam bütçem az 2 ay sonra falan değiştirebilirim belki ama.

Hocam bütçem az 2 ay sonra falan değiştirebilirim belki ama.

Kanka o zaman 1 parça belirle klavye mouse ya da kulaklıktan birini bütçenin büyük kısmını ona ver bir daha değiştirmiycekmiş gibi al geri kalan 2 parçayı da bütçen yettiği kadar al benim önerim mouse mouse u iyi alırsan ve elin alışırsa oynamana büyük etki eder.

Hocam bütçem az ileride değiştiririm. Daha ucuz lazım 50 tl gibi.

Ve rampage k29 ile cs, valorant gibi oyunlarda ses kasılıyormu mikrofonu nasıl hocam
Hocam valorantta ses kasma durumu sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum.
İlk kullandığınızda sesin nereden geldiğini anlayamazsınız ama oynadıkça alışırsınız.
Cs:go tarafına geldiğimizde de ben oyunu kulaklığı aldığımdan beri oynamıyorum. Ama arkadaşımda da aynı kulaklıktan var ve o memnun bu fiyata bulabileceğiniz güzel kulaklıklardan
bütçe biraz daha fazla olsa daha güzel modeller önerebilirdim ama bu da işinizi görecektir emin olun.

Hocam buyrun bu da yeni önerilerim size kargo ücretlerini unutmayın ama..
Mouse tarafında bunu seçmemin sebebi bir sitede en f/p ürün demesinden dolayıdır.
Kanka o zaman 1 parça belirle klavye mouse ya da kulaklıktan birini bütçenin büyük kısmını ona ver bir daha değiştirmiycekmiş gibi al geri kalan 2 parçayı da bütçen yettiği kadar al benim önerim mouse mouse u iyi alırsan ve elin alışırsa oynamana büyük etki eder.
Hocamın dediğini de düşünebilirsiniz klavye tarafında Rgb olmasına gerek yok bence daha ucuz bi modele yönelebilirsiniz.

Son düzenleme:
Kulaklık dönüştürücü alïp normal kulaklık takmaya karar verdim klavye ve mouse için 120tl yoplam öneri var mı?

Kulaklık dönüştürücü alïp normal kulaklık takmaya karar verdim klavye ve mouse için 120tl yoplam öneri var mı?
Normal kulaklık derken hocam?
Everest SM-68X optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Mouse konusunda hala aynı fikirdeyim hocam 30 TL daha koyarak daha iyi performans beklemek bence mantıksız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı