Kulaklık mı değiştirilmeli yoksa mikrofon mu alınmalı?

2. ele yönelebilirsin. Hatta kulaklığına güveniyorsan para birikene kadar bir miktar daha idare et, mikrofon al. 1 milyoncuda falan 60-70₺ bandında ucuz, ufak mikrofonlar vardır. Ben zamanında 25₺'ye Snopy'nin bir mikrofonunu almıştım sanırım. O beni bayağı bir idare etmişti ve ses kalitesi de fena değildi. Ama piyasada Snopy markasının çakma ürünleri çok fazla. O yüzden orijinal aldığından emin ol. Mikrofonu elinle tart. Ucuz ve eline aldığında çakma hissiyatı veriyorsa bırak. Benim aldığım orijinal ürünüydü ve ondan önce aldığım mikrofonla hem ağırlık olarak hem de malzeme kalitesi olarak bayağı fark vardı.
Bu kulaklığın çok ömrünün kaldığını düşünmüyorum. Ayrıca birazcıkta moralim bozuldu Sharkoon güzel gibi duruyordu ama değilmiş demek ki. Bir kaç hafta daha çalışıp paramı 500 TL yapmaya çalışacağım galiba.

Bu kulaklığın çok ömrünün kaldığını düşünmüyorum. Ayrıca birazcıkta moralim bozuldu Sharkoon güzel gibi duruyordu ama değilmiş demek ki. Bir kaç hafta daha çalışıp paramı 500 TL yapmaya çalışacağım galiba.
Ne işi yapıyorsun?

Ne işi yapıyorsun?
14 yaşındayım, babamın yanında getir götür yapıyorum, 200-300 arasında para kazanıyorum, asıl hedefim aslında kilo vermek ve o para bana yettiği için çok ses etmiyorum. 100 TL babam çıkma lastik satıyor onu veriyor, 100 TL iş yeri veriyor. O kadar yazmışım soruyu cevaplamamışım, lastikçide.

Anladım dostum umarım en kısa sürede istediğin parçalara sahip olursun.

Geri
Yukarı