Çözüldü Kulaklık mikrofonundan karşıya ses gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bilgisayarımı ilk aldığımda böyle bir sorunum yoktu. Dün akşam League of Legends oyununu oynuyordum. Bas konuşa aldım ayarları ve o andan itibaren sesim karşıya gitmez oldu. Kısayol tuşuna basmama rağmen ve bas konuştan kaldırdım, ses etkinliğine aldım, tamama basıp ayarları kapattığımda kendi kendine tekrar bas konuşa alıyordu. Oyundan çıkınca Discord'a geçtik. Orada hiçbir ayarı ellemedim. Sesle etkinleştir de benim sesim değil de bilgisayara gelen desktop sesleri karşıya gidiyordu. Mesela video açıyorum onun sesi gidiyordu. Benim gitmiyordu. Arkadaşım dedi driveri sil yükle, yap. Realtek'i sil yükle yaptım. Realtek Audio açılmaz oldu ve bu sefer videonun da sesi karşıya gitmedi ama benim de sesim gitmiyordu. Kulaklık çalışıyor, mikrofon da çalışıyor. Telefonumdan denedim bu sorunun Windows 10 yüzünden olduğunu düşünüyorum çünkü 1 kere daha başıma gelmişti. Donanımsal bir sorun değil sanırsam.

Kulaklığım SteelSeries Arctis 1 kablolu.
ROG STRIX 2070S O8G.
B450 PRO Max.
R5 3600X.
8x2 3200MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı