Kulaklık monitöre çarptı

monthean

Hectopat
Kulaklığın kablosu bir yere takılmıştı onu düzeltmek için koltuktan fırladım kulaklığın üstündeki sert plastik monitörün ortasına çarptı, monitörün ortasında simetrik bir iz bıraktı elimle silince gitti. Monitör LG 24GN650-B, renklerde bir sıkıntı yok ama yine de size danışmak istedim. Herhangi bir sorun olur mu acaba? Arada bir hissedilebilir kasma olabiliyor Valorant'ta ama monitörden mi kaynaklı belirsiz.

Kulaklığın kablosu bir yere takılmıştı onu düzeltmek için koltuktan fırladım kulaklığın üstündeki sert plastik monitörün ortasına çarptı, monitörün ortasında simetrik bir iz bıraktı elimle silince gitti. Monitör LG 24GN650-B, renklerde bir sıkıntı yok ama yine de size danışmak istedim. Herhangi bir sorun olur mu acaba? Arada bir hissedilebilir kasma olabiliyor Valorant'ta ama monitörden mi kaynaklı belirsiz.

Kasma olma sebebi farklı bir sebepten kaynaklı 144Hz monitör kullanıyorsun 144FPS altında aldığında zaten kasma hissiyatı verir monitöre de bir şey olduğunu sanmıyorum.

Çok fazla hasar yaratmamıştır ayrıca kasma hissi 144Hz monitörünüz olduğu için 144FPS altı alırsanız kasıyormuş hissi yaratır ayrıca para geçerse elinize bir 8 GB daha eklerseniz Sistem'e rahatlayacaktır ve performans artışı olacaktır.

Valorant'taki kasiyormus gibi gelme sorununu bir türlü çözemedim. En son FPS'i 150'ye sabitleyip Nvidia reflex'i açık+ boost yapinca oyun çok akıcı oldu. Genelde 200-250 arası alıyorum sabiti kaldırırsam ve oyun resmen akmıyor, kasıyor 144 Hz monitörde. Başka oyunlarda böyle bir sorunum yok mesela CS:GO yağ gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı