Kulaklık , Mouse Pad , Mouse Amazondan Satın Almak

Mouse ve Mouse Pad konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim ama kulaklık seçiminiz bence yanlış. Nedenine gelince o fiyata çok daha iyi ses veren bir kulaklık alınabilir. Tavsiyem Creative Aurvana Live, Akg K240 veya Audio-Technica M30X almanız yönünde. (Ses kartınız iyi değilse K240 almayın.)
Eğer mikrofona da ihtiyacınız varsa bu kulaklıkların yanına Zalman Zm-Mic1 alabilirsiniz.

Mouse ve Mouse Pad konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim ama kulaklık seçiminiz bence yanlış. Nedenine gelince o fiyata çok daha iyi ses veren bir kulaklık alınabilir. Tavsiyem Creative Aurvana Live, Akg K240 veya Audio-Technica M30X almanız yönünde. (Ses kartınız iyi değilse K240 almayın.)
Eğer mikrofona da ihtiyacınız varsa bu kulaklıkların yanına Zalman Zm-Mic1 alabilirsiniz.

Steelseries veya Razer önerir misin ?

@Silinen üye

http://www.amazon.com/gp/product/B0...d=1448228383&ref_=sr_1_1&s=electronics&sr=1-1

Bu mesela ?

Hiç bir Steelseries ve Kingston ürününün sesini duymadım. Bu konuda yorum yapamayacağım. Razer'in kulaklıkları Bass ağırlıklı oluyor (en azından benim denediğim Hammerhead öyleydi ve yorumlara bakılırsa çoğu Razer kulaklık da öyle). Bass'ı çok seviyorsan alabilirsin, alsi takdirde tavsiye etmiyorum.
Dün aklıma gelmeyen bir kulaklık daha tavsiye edeceğim; Sennheiser HD518. Eğer ses izolasyonuna ihtiyacın yoksa mutlaka bu kulaklığı al, Virtual 7.1'lerden yer bulma konusunda daha iyi (G430 ile kıyasladım).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı