Kulaklık nasıl bilgisayara bağlanır?

Frostbite7

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bir headset satın aldım fakat bilgisayarıma bağlamakta sıkıntı yaşıyorum. Mikrofonumu algılıyor fakat kulaklık jakı için takılı değil olarak gösteriyor. Kulaklıkda kasada yeni olduğundan girişlerin çalışmama ihtimalini göz önünde tutmuyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Hangisi seçili?

1614946894355.png

Olmadı arka girişlerde deneyin.
Kulaklığınız USB mi yoksa jaklı mı?

Jack.

Merhabalar, bir headset satın aldım fakat bilgisayarıma bağlamakta sıkıntı yaşıyorum. Mikrofonumu algılıyor fakat kulaklık jakı için takılı değil olarak gösteriyor. Kulaklıkda kasada yeni olduğundan girişlerin çalışmama ihtimalini göz önünde tutmuyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
HD audio pinlerini kontrol edin .

Kulaklığım tek jaklı, sonrasında 2ye ayırarak birini kulaklığa birini mikrofon girişine takıyorum.
Sorunu Realtek'i devre dışı bırakıp yeniden aktifleştirince çözüldü (Bilgisayarınızı yeniden başlatın), yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı