Kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Shura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 5B
S

Shura

Ziyaretçi
Herkese iyi akşamlar. Evde bir tane philips kulaklığım var. Sesinden memnunum ancak dışarıya çok ses veriyor. Evde kendi halimde odamda bir köşem var orda takılıyorum. Ailemi müzik sesiyle rahatsız etmek istemiyorum. Kulaklığı sadece evde kullanacağım. Headset ve mikrofonsuz olursa daha iyi olur. Bas sesini hissetmeyi seviyorum. Kulaklığın dış görünüşü de önemli. En fazla 100 tl (120-130 tl ye kadar esneyebilir.)Bu kriterlere göre bir kulaklık önerirseniz çok mutlu olurum.

Biraz temizlik takıntım var. Tanıdığım hişilerinkini takmıyorum, tanımadığım insanınkini hiç takmam.
Orasına burasına sürttürüp kargoya vermiyor ki taş gibi cihaz ama takıntın yüksekse alma tabii ki.

Kardeş Logitech G230 180 TL Fiyatı, ve Razer Electra Oyuncu Kulaklığı önerim Fiyatı 210 TL. Eğer çok iyi almak istemiyorsan başka seçeneklerde sunabilirim
Oyun için istemiyor galiba müzik için yazmış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı