Kulaklık önerisi

Razer Electra USB fiyatına göre oldukça iyi ben Kraken'den geçiş yaptım tek olumsuz yorumum mikrofonun yukarı kaymaması.

Kulaklığı günlük hayatta kullanacağım. Dediğim gibi oyun, muzik, spor yaparken ya da yürürken vs. Fiyat fark etmez derken "mantık çerçevesi dahilinde" de demek istemiştim. Fakat bazı mizahşör arkadaşlar estirmişler yine :d Aradığım şey ses kalitesi ve sağlamlık. Dediğim gibi fiyat "mantık çerçevesinde"

Kulaklığı günlük hayatta kullanacağım. Dediğim gibi oyun, muzik, spor yaparken ya da yürürken vs. Fiyat fark etmez derken "mantık çerçevesi dahilinde" de demek istemiştim. Fakat bazı mizahşör arkadaşlar estirmişler yine :d Aradığım şey ses kalitesi ve sağlamlık. Dediğim gibi fiyat "mantık çerçevesinde"
Arkadasim senin mantik cerceveni nereden bileyim ben? Al sennheiser momentum tws 2 gec o zaman. Gayette mantik cercevesinde bana gore. Oyun da oynarsin her isini gorur.

Razer Electra USB fiyatına göre oldukça iyi ben Kraken'den geçiş yaptım tek olumsuz yorumum mikrofonun yukarı kaymaması.
Kulağa oturması nasıl? Terletme vs var mı?
Arkadasim senin mantik cerceveni nereden bileyim ben? Al sennheiser momentum tws 2 gec o zaman. Gayette mantik cercevesinde bana gore. Oyun da oynarsin her isini gorur.
100.000 tl kulaklık linki atan mizahın öz oğlu olarak dünyaya gelen kişilerden bahsediyorum.

Kulağa oturması nasıl? Terletme vs var mı?

100.000 TL kulaklık linki atan mizahın öz oğlu olarak dünyaya gelen kişilerden bahsediyorum.

Bende terleme yapmıyor, bazıları kafayı fazla sıktığını söylemiş yorumlarda şahsen benim kafam normale göre biraz büyüktür ama bende sıkıntı çıkarmadı. Üstünün hareketli kafa bandı olması çok güzel, Kraken kulaklığa fazla yüklenip kırılmasına sebep olan tasarımı bırakmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı