Kulaklık önerisi

Osturogot

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar yeni bir telefon aldım lakin kulaklık girişi olmadığından Bluetooth bir kulak alacağım kulak üstü istemiyorum. Bir de fiyat performans olursa çok iyi olur. Çok pahalı olmasın önerilerinizi bekliyorum.
Marka fark etmez ama bilinmedik bir şey olmazsa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun kulaklık girişi mi yok? Şaka yapıyorsunuz hocam :D biraz daha bakın öyle bir şey olması mümkün değil.

Telefonun kulaklık girişi mi yok? Şaka yapıyorsunuz hocam :D biraz daha bakın öyle bir şey olması mümkün değil.
Neden mümkün değil? Yeni nesil telefonlarda jak girişi yerine artık sadece Type-C veya Lightning girişi var. Hatta yeni telefonlarda bile değil, en basit örnek olarak iPhone 8 modelinde bile jak girişi yok.

Neden mümkün değil? Yeni nesil telefonlarda jak girişi yerine artık sadece Type-C veya Lightning girişi var.
Hiç rastlamadım daha önce. Şaşırdım açıkçası. Biraz saçma bir olay çünkü neredeyse her kulaklık aynı girişi kullanıyor.

Bazı yeni modellerde kulaklık girişi yok artık Galaxy A34 kullanıyorum kulaklık girişi yok ama çok da dert değil zaten artık bu fiyatlara telefon alanlar Bluetooth kulaklık kullanıyorlar.

Evet arkadaşlar yeni bir telefon aldım lakin kulaklık girişi olmadığından Bluetooth bir kulak alacağım kulak üstü istemiyorum. Bir de fiyat performans olursa çok iyi olur. Çok pahalı olmasın önerilerinizi bekliyorum.
Marka fark etmez ama bilinmedik bir şey olmazsa iyi olur.

Hocam fiyat belirtebilirseniz daha iyi önerebiliriz 700TL'ye de F/P kulaklık var 1500TL yede var.

Geri
Yukarı