Ses kasmak için kulaklık önerisi

DarkSparrow

Hectopat
Herkese merhaba;
Yaklaşık 2 sene HyperX Cloud Alpha'yı kullandım kablolu şekilde. Kafam büyüktür. O yüzden deri pedler yoğun terletme sonucunda zamanla hem kulak pedleri hem de kafaya oturan köprü kısmı soyulmaya pul pul dökülmeye başladı.

Ancak müzik ve oyun performansından memnundum.

Şimdi tekrar bir kulaklık arayışındayım.
Amacım profesyonel FPS sporculuğu ve yayın.

Tekrardan Cloud Alpha mı yoksa Cloud 3'e mi yönelsem ya da başka bir kulaklığa mı geçsem bilemedim. Öncelikli amaç ses kasmak. Mikrofonu da çok kötü olmaması.
Sizce ne yapmalıyım?
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir şey istiyorsan gamepower medusa 7.1 ve ben kendim de kullanıyorum şuanda. Kulaklıkla son ses müzik aç bir kenara koy en arka odadan da duyarsın sesini

Herkese merhaba;
Yaklaşık 2 sene HyperX Cloud Alpha'yı kullandım kablolu şekilde. Kafam büyüktür. O yüzden deri pedler yoğun terletme sonucunda zamanla hem kulak pedleri hem de kafaya oturan köprü kısmı soyulmaya pul pul dökülmeye başladı.

Ancak müzik ve oyun performansından memnundum.

Şimdi tekrar bir kulaklık arayışındayım.
Amacım profesyonel FPS sporculuğu ve yayın.

Tekrardan Cloud Alpha mı yoksa Cloud 3'e mi yönelsem ya da başka bir kulaklığa mı geçsem bilemedim. Öncelikli amaç ses kasmak. Mikrofonu da çok kötü olmaması.
Sizce ne yapmalıyım?
Önerilerinizi bekliyorum.

Logitech Pro X ses kasmada bayağı iyi müziklerdede efsane kablolu olanından bahsediyorum bu kısma dikkat edin.

Geri
Yukarı