Ses kasmak için kulak içi kulaklık önerisi

Efe59

Centipat
Daha fazla  
Hemen hemen çoğu kulak içi kulaklık ile ses kasılabileceğinden haberdarım ancak ben yine de bir konu açıp tavsiyenizi almak istedim. Bütçem 150 TL civarı ve genellikle Valorant oynamaktayım. Ses kasmak için uygun iyi ses veren ve uzun süre dayanacak türden bir kulaklık bakmaktayım. Bu tarz kulak içi kulaklık ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen hemen çoğu kulak içi kulaklık ile ses kasılabileceğinden haberdarım ancak ben yine de bir konu açıp tavsiyenizi almak istedim. Bütçem 150 TL civarı ve genellikle Valorant oynamaktayım. Ses kasmak için uygun iyi ses veren ve uzun süre dayanacak türden bir kulaklık bakmaktayım. Bu tarz kulak içi kulaklık ne önerirsiniz?

Kendim bunu kullanmaktayım 1 yıldan fazla oldu. Hassas kullandığınız sürece çoğu kulaklık uzun süreli gidecektir.Valorant oynarkende kullanıyorum aynı zamanda ses seviyesi yeterli.

Dosya Ekleri

• IMG_20220413_185045.jpg
    IMG_20220413_185045.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Kendim bunu kullanmaktayım 1 yıldan fazla oldu. Hassas kullandığınız sürece çoğu kulaklık uzun süreli
unfurl="true"]https://www.hepsiburada.com/sony-md...0?magaza=Technobag&url_src=and-product-detail[/URL]
Kendim bunu kullanmaktayım 1 yıldan fazla oldu. Hassas kullandığınız sürece çoğu kulaklık uzun süreli gidecektir.
Bir arkadaşımda da vardı o da önermişti.Ses kasmada herhangi bir sıkıntı yaratır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı