Kulaklık Önerisi

KhayGHO

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,
300TL kadar bütçem var, aklımda şu anlık 2 Gaming kulaklık var, 7.1 olup olmaması pek önemli değil benim için, mikrofonlu ve iyi bir mikrofonu olmalı.
Anakartım Z270 GAMING PRO Carbon,
Kulaklık önerilerinizi, kullanıcı yorumlarınızı iyisiyle kötüsüyle bekliyorum iyi sosyaller.
-Rampage R36 DROP
-Corsair HS50

Son düzenleme:
Rampage'e falan bulaşma. Corsair HS50 ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar.

Normalde hiç ürünlerine bakmam, kulaklık bakınırken YouTube'da gördüm detaylı bir incelemesini yapmış adam güzelde yani mikrofonu olsun verdiği ses kalitesi olsun ilgimi çekti, ama belli bir süreden sonra uzun kullanım nasıl olur kafamı karıştıran soru. bkz.

Rampage'in birçok ekipmanını kullandım. Uzun kullanıma hiç uygun değiller. Çin'deki fason ürünlere marka basıyorlar sadece.

Rampage ürünleri uzun kullanımda rahatsız ediyor ayrıca kalitesiz. Bu kulaklığı alabilirsiniz internette daha ucuzu vardır.

Bende zaten tam oradan alacağım alacak olursam.
Bende zaten tam oradan alacağım alacak olursam.

Forumda kullanıcı yorumlarına baktım, kafa ayar yeri kırılıyor diye çok fazla şikayet varmış. Yeni limanlara yönelmeye karar verdim şu anlık.
Razer Kraken X Lite 7.1 nasıldır,
Asus Cerberus V2 bunu önerenler olmuştu,
SteelSeries Arctis 1 bir de bu var HS50 ile karşılaştırılıyordu nasıldır,
Razer Electra V2 nasıldır,
Plantronics RIG 400PC Twitch yayıncısı kullanıyordu bunu memnundu ama tanındık marka olmadığından ürkütmüyor da değil.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı