Kulaklık saç döker mi?

Corsair HS60 sahibiyim.
Kulaklığın kafa bandı saçımda içe göçüklük yaptı ama normal olduğunu gördüm forumlarda.
Şimdi ise sorum şu: Kafa bandı saçı göçertiyor, saçta eziklik oluyor. Bu saç dökülmesi yapar mı?

Yağlı olduğu zaman saçı çok kötü yapıyor ama saçımı yıkadıktan sonra sıkıntı çıkarmıyor. Saç dökmesi yapacağını sanmıyorum çok fazla kişi kulaklık kullanıyor.

Corsair HS60 sahibiyim.
Kulaklığın kafa bandı saçımda içe göçüklük yaptı ama normal olduğunu gördüm forumlarda.
Şimdi ise sorum şu: Kafa bandı saçı göçertiyor, saçta eziklik oluyor. Bu saç dökülmesi yapar mı?

Genel olarak saçlarını uzatan biri değilim ama uzun zamandır kulak üstü kulaklık kullanıyorum bu tarz bir sorun yaşamdım, bana sorarsan saç dökülmesi saç kökleri ile alakalı yani ezilmesi vs. sorun yaratacağını düşünmem.

Yapmaz hocam. Yapması için kafana sıkıca bantlayıp aylarca o şekilde durman lazım.

Tercihen ağırlık yapması için üstüne tuğla falan da konulabilir. Bu dediklerimi yapmadığınız sürece kafa bandı saç dökmez.

Solu 2/2.5 sağı 1 ayarında kullanıyorum çok sıkmıyor sıkıntı olmaz değil mi? Bazen ağırlığını hissediyorum sonra alışıyorum.

Genel olarak saçlarını uzatan biri değilim ama uzun zamandır kulak üstü kulaklık kullanıyorum bu tarz bir sorun yaşamdım, bana sorarsan saç dökülmesi saç kökleri ile alakalı yani ezilmesi vs. sorun yaratacağını düşünmem.

Teşekkür ederim.

Yağlı olduğu zaman saçı çok kötü yapıyor ama saçımı yıkadıktan sonra sıkıntı çıkarmıyor. Saç dökmesi yapacağını sanmıyorum çok fazla kişi kulaklık kullanıyor.

Yağlı olduğu zaman ne oluyor? Bazenleri 2 günde 1, çoğunlukla her gün banyo yapıyorum.

Saç dökülmesinin birçok sebebi vardır. Eğer dökülüyorsa doktora gidiniz.

Teşekkür ederim.
Uzun süre kullandığın için o göçüklükler normal birçok kişi bunun ile karşılaşıyor. Dökülmez.

Teşekkür ederim.

Eğer saç döküyor olsaydı firmalar niye kulaklık üretiyor o zaman? Saç dökülmez.

Eğer çabuk bozuluyorsa firmalar neden üretiyor o zaman? (Gamepower, Rampage, James Donkey, Game Booster) sorusu gibi olabilir.
Neyse, tüm cevaplar için teşekkür ederim. İçim daha rahat kullanabileceğim.

Eğer çabuk bozuluyorsa firmalar neden üretiyor o zaman? (Gamepower, Rampage, James Donkey, Game Booster) sorusu gibi olabilir.
Neyse, tüm cevaplar için teşekkür ederim. İçim daha rahat kullanabileceğim.
Saç alakalı bir şey dedim. Çabuk bozulması için bir şey demedim her neyse.

Geri
Yukarı