Çözüldü Kulaklık sesli görüşmedeyken oyun sesini vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deranz

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Kulaklıkta normalde hiçbir sıkıntı yok ancak Discord'a girdiğimde veya mikrofonu kullanan bir uygulamaya girdiğimde oyunların sesini kapatıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ? (Özellikle Forza 4 için.)

Ses ayarlarına girip sağ taraftan gelişmiş ses ayarları yerine girip çıkan yerde kulaklıklarınıza çift tıklayıp açılan pencerenin sağ taraflarında ses düzeyleri gibi bir yer olması gerek, oradan diğer seslerin azaltılmasını kapatamyı deneyin.

Ses ayarlarına girip sağ taraftan gelişmiş ses ayarları yerine girip çıkan yerde kulaklıklarınıza çift tıklayıp açılan pencerenin sağ taraflarında ses düzeyleri gibi bir yer olması gerek, oradan diğer seslerin azaltılmasını kapatamyı deneyin.

1659041246818.png

Hocam nerede acaba?

Hocam Windows ayarları demek istemiştim. Zaten o zaman telefonda olduğum için yanlış açıklamışım,
ses ayarlarına girip sağ taraftan "Ses Denetim Masası" yerine girip çıkan yerin sağ taraflarında "İletişim" yerine girin, oradan diğer seslerin azaltılmasını "Hiçbir şey yapma" olarak ayarlamayı deneyin.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam Windows ayarları demek istemiştim. Zaten o zaman telefonda olduğum için yanlış açıklamışım,
Ses ayarlarına girip sağ taraftan "ses Denetim Masası" yerine girip çıkan yerin sağ taraflarında "iletişim" yerine girin, oradan diğer seslerin azaltılmasını "hiçbir şey yapma" olarak ayarlamayı deneyin.

Teşekkürler hocam çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı