Kulaklık takılı ama ses gelmiyor

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Kulak içi kablolu kulaklığı taktığım zaman takılı gözüküyor ama ses gelmiyor. Kulaklığın takılan kısmını çevirince bazen ses geliyor ama hemen gidiyor, dün akşam oluyordu.

Telefona zarar gelmedi. Tahminim dün Bluetooth kulaklık bağlıyken kablolu kulaklığı taktım sonra Bluetooth'u kapattım.

Bu yüzden yazılımsal bir problem olabilir diye düşünüyordum ama dün ondan sonra kullandım ve sorun yoktu. Tahminini varsa yazarsanız sevinirim. (Kulaklık diğer cihazlarda çalışıyor)

Yardım ederseniz çok sevinirim.

Kulak içi kablolu kulaklığı taktığım zaman takılı gözüküyor ama ses gelmiyor. Kulaklığın takılan kısmını çevirince bazen ses geliyor ama hemen gidiyor, dün akşam oluyordu.

Telefona zarar gelmedi. Tahminim dün Bluetooth kulaklık bağlıyken kablolu kulaklığı taktım sonra Bluetooth'u kapattım.

Bu yüzden yazılımsal bir problem olabilir diye düşünüyordum ama dün ondan sonra kullandım ve sorun yoktu. Tahminini varsa yazarsanız sevinirim. (kulaklık diğer cihazlarda çalışıyor)

Yardım ederseniz çok sevinirim.

Eğer kulaklık başka cihazlarda çalışıyorsa telefonun kulaklık girişi bozulmuş ya da tozlanmış olabilir.
Kulaklığın takılan kısmını çevirince bazen ses geliyor ama hemen gidiyor, dün akşam oluyordu.
Bu cümle bozulmuş olma ihtimalini daha çok kuvvetlendirdi kafamda.

Eğer kulaklık başka cihazlarda çalışıyorsa telefonun kulaklık girişi bozulmuş ya da tozlanmış olabilir.

Tozlanmış ise nasıl temizleyeceğim? Büyük ihtimalle tozlanmış olabilir çünkü telefonu düşürmedim veya zarar vermedim.
Bu cümle bozulmuş olma ihtimalini daha çok kuvvetlendirdi kafamda.
Çevirince ses gelmesi mi?

Tozlanmış ise nasıl temizleyeceğim? Büyük ihtimalle tozlanmış olabilir çünkü telefonu düşürmedim veya zarar vermedim.

Çevirince ses gelmesi mi?

Ben iğneyle çok dikkatli bir şekilde çevresindeki tozları kaldırıp elektrikli süpürgeyle çektiriyorum. Eğer yapacaksanız dikkatli bir şekilde yapın girişe zarar vermeyin. İğne çizebilir çünkü.

Geri
Yukarı