Kulaklık takılıyken izlenen video ve oyun seslerinin Discord'a gitmesi

Burak_GÜRLER

Femtopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisliği Öğrencisi
Merhaba, Rampage paladin(USB bağlantılı) kulaklık kullanıyorum. Anakartım BIOSTAR B450MH tüm ayar seçeneklerini denesem de oyun ve video sesleri Discord'a gidiyor. İnternette ve forumda bu sorunu yaşayan çok insan gördüm ancak çözüm bulamadım. Yardım edebilirseniz çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gürültü azaltma gibi şeyleri aktif edebilirsiniz DC üzerinden.

Ben de Rampage'in kulaklığını kullanıyorum, benim de aynı sorunum var. Büyük ihtimal kalitesiz kulaklık olmasından dolayı.

Bas-Konuş'a da alabilirsiniz.

Merhaba, Rampage paladin(USB bağlantılı) kulaklık kullanıyorum. Anakartım BIOSTAR B450MH tüm ayar seçeneklerini denesem de oyun ve video sesleri Discord'a gidiyor. İnternette ve forumda bu sorunu yaşayan çok insan gördüm ancak çözüm bulamadım. Yardım edebilirseniz çok makbule geçer.
Gürültü Engelleyici seçeneği çoğu zaman bu sorunu çözmüştür ama tüm ayarları denediğinizi söylüyorsunuz. Mikrofonunuzu ayarlardan değiştirmek de iiyi bir seçenek ama bunu da denediyseniz bilgisayarınıza gürültü engelleme ile ilgili bir program kurmanızı öneririm.

Gürültü azaltma gibi şeyleri aktif edebilirsiniz DC üzerinden.

Ben de Rampage'in kulaklığını kullanıyorum, benim de aynı sorunum var. Büyük ihtimal kalitesiz kulaklık olmasından dolayı.

Bas-konuş'a da alabilirsiniz.

Gürültü engelleyici seçeneği çoğu zaman bu sorunu çözmüştür ama tüm ayarları denediğinizi söylüyorsunuz. Mikrofonunuzu ayarlardan değiştirmek de iiyi bir seçenek ama bunu da denediyseniz bilgisayarınıza gürültü engelleme ile ilgili bir program kurmanızı öneririm.

Bunların hepsini denedim en son VoiceMeeter banana denedim onu da kullanmayı öğrenemedim şimdilik harici bir mikrofon kullanıyorum.

Arkadaşımda HyperX Cloud II var ve aynı sorun onda da mevcut. USB bağlantısı olduğu için Realtek üzerinden oynama yapamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı