Kulaklık takınca video seslerinin geç gelmesi

alpagoo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
HP PAVILION POWER 15-CB008NT laptobu kullanıyorum, kulaklık takınca açtığım videolardaki ses 3 saniye sonra geliyor. Hemen ardından bir video açtığım zaman ses hemen geliyor, sorun olmuyor. Ama videoyu kapatıp 1-2 dakika sonra tekrar başka bir video açtığım zaman ses tekrardan aynı şekilde 3 saniye sonra geliyor. Bu sorun sadece kulaklık takılıyken ve Logitech hoparlör takılıyken oluyor bilgisayarın normal hoparlörünü kullanırken böyle bir sorun olmuyor. Ses driverlerim güncel.

Bende de HP PAVILION 15-CB009NT modeli mevcut aynı sıkıntıyı yaşıyorum. İngilizce forumlarda da baktım geçici çözümleri var ama tamamiyle çözemedim hiçbir şekilde.

Bende de HP PAVILION 15-CB009NT modeli mevcut aynı sıkıntıyı yaşıyorum. İngilizce forumlarda da baktım geçici çözümleri var ama tamamiyle çözemedim hiçbir şekilde.
HP'yle konuşmak lazım hocam. Yapacak bir şey yok, ben de 2 yıldır bu durumdan şikayetçiyim. Ben çözüm olarak vlc player ile bir müzik açık bırakıyorum durdurulmuş bir şekilde. Öyle iken bir sorun olmuyor videolardan ses geliyor yani.

HP PAVILION POWER 15-CB008NT laptobu kullanıyorum, kulaklık takınca açtığım videolardaki ses 3 saniye sonra geliyor. Hemen ardından bir video açtığım zaman ses hemen geliyor, sorun olmuyor. Ama videoyu kapatıp 1-2 dakika sonra tekrar başka bir video açtığım zaman ses tekrardan aynı şekilde 3 saniye sonra geliyor. Bu sorun sadece kulaklık takılıyken ve Logitech hoparlör takılıyken oluyor bilgisayarın normal hoparlörünü kullanırken böyle bir sorun olmuyor. Ses driverlerim güncel.
Dostum merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum hp omenim var çözümünü bulabildin mi acaba

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı