Kulaklık takınca video sesleri geç geliyor

alpagoo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
HP PAVILION POWER 15-CB008NT Laptobu kullanıyorum kulaklık takınca açtığım videolardaki ses 3 saniye sonra geliyor. Hemen ardından bir video açtığım zaman ses hemen geliyor sorun olmuyor ama videoyu kapatıp 1-2 dakika sonra tekrar başka bir video açtığım zaman ses tekrardan aynı şekilde 3 saniye sonra geliyor. Bu sorun sadece kulaklık takılıyken ve Logitech hoparlör takılıyken oluyor bilgisayarın normal hoparlörünü kullanırken böyle bir sorun olmuyor. Ses driverlerim güncel.

HP Pavilion Power 15-CB008NT laptobu kullanıyorum kulaklık takınca açtığım videolardaki ses 3 saniye sonra geliyor. Hemen ardından bir video açtığım zaman ses hemen geliyor sorun olmuyor ama videoyu kapatıp 1-2 dakika sonra tekrar başka bir video açtığım zaman ses tekrardan aynı şekilde 3 saniye sonra geliyor. Bu sorun sadece kulaklık takılıyken ve Logitech hoparlör takılıyken oluyor bilgisayarın normal hoparlörünü kullanırken böyle bir sorun olmuyor. Ses driverlerim güncel.

Aynı laptoptan var. YouTube'da ses 2-3 saniye geç geliyor. Hala çözemedim.

Sorun bende de olduğundan kendim bir çözüm geliştirdim ve bunu sizinle de paylaşmak istiyorum. Attığım rarda bin/debug klasörünün içindeki hpkulaklık.exe programını kulaklığınızı kullanacağınız zaman çalıştırırsanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
.
Herhangi bir müzik veya video uygulamasından bir müzik veya video açtığınız zaman bu sorunun diğer videolara yansımadığını fark etmişsinizdir. Ben de buna dayanarak yazdığım programı sizlerle paylaştım.

Merhaba, ses gecikme sorununu ben de aynı cihazda yaşıyorum. Rica etsem dosyayı tekrardan paylaşabilir misiniz?

Sorun bende de olduğundan kendim bir çözüm geliştirdim ve bunu sizinle de paylaşmak istiyorum. Attığım rarda bin/debug klasörünün içindeki hpkulaklık.exe programını kulaklığınızı kullanacağınız zaman çalıştırırsanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
Herhangi bir müzik veya video uygulamasından bir müzik veya video açtığınız zaman bu sorunun diğer videolara yansımadığını fark etmişsinizdir. Ben de buna dayanarak yazdığım programı sizlerle paylaştım.

@Elysiony Siz paylaşılan dosyayı indirip yedek almış mıydınız?

Son düzenleme:
Merhaba, ses gecikme sorununu ben de aynı cihazda yaşıyorum. Rica etsem dosyayı tekrardan paylaşabilir misiniz?

@Elysiony siz paylaşılan dosyayı indirip yedek almış mıydınız?

Bu sorun bende kendi kendine çözülmüştü. Her yeni driveri kuruyordum bir ara çözülmüştü sonra da hep aynı driveri kullandım hiç güncelleme yapmamıştım. Siz de eski driverlari kurup bir deneyin.

Geri
Yukarı