Kulaklık tamiri için ne yapmalıyım?

Aslaire

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
3 veya 4 ay önce Corsair Void Elite Wireless kulaklığım ortadan ikiye ayrıldı. Üst kısmının biraz hassas üretilmesinden dolayı sAnırım. Bu sorunu yaşayan bir arkadaşım daha var. Şimdiye kadar telefon kulaklığıyla idare ettim, şimdiyse kulaklığımı tamir ettirmek istiyorum ancak bu konuda hiç bilgim yok. Kulaklığın garantisi bitmiş olabilir.
Nasıl bir yol izlemeliyim?

Sadece kasa zarar gördüyse biraz el işiyle çözülür. En basit yöntem sağlamca yapıştırmak ama o uzun vadede kalitesiz olur. Izgara şeklinde bir metal bulabilirseniz kulaklığa uyacak şekilde kestikten sonra ısıtıp kulaklığa kaynatabilirsiniz. Bu sayede yük direk kırık kısma binmez.

Sadece kasa zarar gördüyse biraz el işiyle çözülür. En basit yöntem sağlamca yapıştırmak ama o uzun vadede kalitesiz olur. Izgara şeklinde bir metal bulabilirseniz kulaklığa uyacak şekilde kestikten sonra ısıtıp kulaklığa kaynatabilirsiniz. Bu sayede yük direk kırık kısma binmez.
Kendim yapmam biraz zor çünkü kablolar dışında tamamen ortadan ikiye ayrıldı. Profesyonel olarak nasıl yaptırabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı