Kulaklık Tavsiyeleri

UğurKarabelli

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Daha fazla  
Hyper X Cloud Alpha S
Logitech G Pro X
Logitech G335
Logitech G435
HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Kablosuz
Razer BlackShark V2 USB 7.1
SteelSeries Arctis 3
SteelSeries Arctis 1
SteelSeries Arctis 1 Wireless

Elimde bulabildiğim ürünler bunlar. Benim için önemli özellikler;
+Kablosuz mümkünse
+Kumaş Pad
+Oyunlardaki sesleri rahat duymak

Çoğu arkadaşım kablosuzların gecikmelerinden ötürü sıkıntı yaşayabileceğimi söyledi ama ben bu ürünlerin bir problem yaşatabileceğini zannetmiyorum. 5-10 ms'lik gecikmeleri hissedebilecek biri değilim ama 25-30 üstünü fark edebilirim. Buradakilerin hepsine yetecek bütçe var mevzu parayı boşa harcamamak. Gözüme hoş gelenler 435 vs Stinger Core 7.1 . Fiyatlarına göre kablosuz olması tercihimde etkili olacaktır. Anakartım Asus B360-G S1220A destekli. Bu arkadaşların içinden bana eksi ve artılarıyla yorum yapacaklara çok teşekkür ederim şimdiden.

• G PRO X => BlackShark V2 > Cloud Alpha S
  • Cloud Alpha S'nin ses seviyesi az.
  • G PRO X güzeldir. Blue VO!CE mikrofon ile geliyor. Hem kulaklığa hem mikrofona güzel bir EQ ayarı yaptığında mükemmel oluyor. Stok hali de güzel. G HUB yazılımında 10 farklı frekans ayarı yapılabiliyor. Kutudan taşıma çantası, USB Dongle ve deri + kumaş pad ile geliyor. Kendim de G PRO modelini kullanıyorum ve aşırı memnunum.
  • BlackShark V2 de güzel kulaklıktır. Ancak mikrofon G PRO X'te daha iyi. Kutu içinden hem deri hem kumaş pad çıkması da G PRO X için bir artı.
  • Bu üçlü içerisinde yakın fiyattalarda net bir şekilde G PRO X öneririm.
  • Kablosuzlardan Arctis 1 Wireless güzel ancak malzeme kalitesi ve padleri biraz giriş seviyesi.
  • Arctis 3 ve 1'i direkt ele, çıkart aklından.
  • Stinger Core kablolusu iyiydi ancak kablosuzu nasıl bilmiyorum.

Kablosuz olarak alternatif önerim yeni çıkan G535 modelidir. Henüz satışa çıkmadı ancak incelemeleri olumlu yönde.

G Pro X ile Cloud Alpha S arasında kalmış durumdayım şuan. Alpha S de mikrofondan dip ses yok kayıtlarını dinlediğimde ama G Pro X de o kayıtlarda dip ses aldım ben. İkisi arasından hala G Pro X mi diyorsunuz ?

Geri
Yukarı