Kulaklık ve mikrofon jak uzatma kablosu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim Logitech G230 adlı kulaklığı gayet memnun bir şekilde kullanıyordum fakat bilgisayar kasamın önünde bulunan kulaklık ve mikrofon girişlerinden kulaklık olanının jakını kaza ile kırdım. Ve jak gitgide bozuldu ve sanki radyoda frekans arıyor gibi ses aradım. Şimdi ise anakartın arkasındaki jak girişlerini kullanıyorum. Ve şuna karar verdim. Anakart kulaklık girişine çoklayıcı alıp kulaklık girişine uzatma kablosu alacağım. Siz uzmanlardan yardım istiyorum. Kulaklık ve mikrofon uzatmalarını ayrı ayrımı alayım. Yoksa sadece kulaklık uzatma kablosunu 2 tane alıp mikrofon ve kulaklık girişlerinde aynı kabloyumu kullanayım ?

Mikrofon uzatma kablosu ayrımı satılıyor?

Kulaklık uzatma kablosunun açıklamasında kulaklık içinde kullanılabilir diyor doğrumu ?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Kulaklık uzatma kablosu: Kulaklık Uzatma Aux Kablosu Ses 3.5 Mm 1.2m GittiGidiyor'da 259306834

Kulaklık çoklayıcı: Kulaklık Çoklayıcı Çoğaltıcı Altın Uçlu 1.kalite - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı