Kulaklık ve mouse pad önerisi

surprise0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, kulaklık ve mouse pad önerebilir misiniz? Kulaklığın kulak içi olmasını istiyorum, aşağıya bir link bırakacağım o kulaklıkla ilgili yorumlarınıza ve başka önerilerinize açığım. Kulaklık için bütçe bunu geçmeyecek şekilde, mouse pad içinse 200-250(zorlar) TL şeklinde olursa güzel olur, iyi forumlar.

Kulaklık:

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi gibi. Alternatif olarak Sennheiser CX 300S düşünülebilir.
Burada daha ucuz yalnız haberiniz olsun.
Mouse pad olarak bütçe fazla ise bunu öneririm:
Az ise QP'nin mouse padlerine bakabilirsiniz.

İyi gibi. Alternatif olarak Sennheiser CX 300S düşünülebilir.
Burada daha ucuz yalnız haberiniz olsun.
Mouse pad olarak bütçe fazla ise bunu öneririm:
Az ise QP'nin mouse padlerine bakabilirsiniz.
Bir kaç gün önce Vatan'da da Adeks ile aynı fiyat vardı zam geldi :( Güvenilir bir firma mı acaba, ilk defa duyuyorum. Ve bu mousepad gözüme çarpmıştı uzun süreli idare eder mi? Önceki mousepadim Logitech G300S'in kutusundan çıkmıştı ve çok uzun süre dayanmadı.

Bir kaç gün önce Vatan'da da Adeks ile aynı fiyat vardı zam geldi :( Güvenilir bir firma mı acaba, ilk defa duyuyorum. Ve bu mousepad gözüme çarpmıştı uzun süreli idare eder mi? Önceki mousepadim Logitech G300S'in kutusundan çıkmıştı ve çok uzun süre dayanmadı.
Logitech'in mouse padleri iyi değil. Klavye falan üstüne koyacak mı yoksa sadece mouse mı koyacak? Adeks'ten sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İstanbul'da yaşıyorsanız mağazasından alabilirsiniz. Ben mouse padimi oradan aldım sıkıntı olmadı. Sanal kart oluşturup alın ama bu önemli.

Logitech'in mouse padleri iyi değil. Klavye falan üstüne koyacak mı yoksa sadece mouse mı koyacak? Adeks'ten sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İstanbul'da yaşıyorsanız mağazasından alabilirsiniz. Ben mouse padimi oradan aldım sıkıntı olmadı. Sanal kart oluşturup alın ama bu önemli.
Klavye koyacak kadar büyük olmasına gerek yok sadece mouseu koyabileyim, rahatça hareket ettirebileyim yeterli benim için. Adekse bakacağım.

Klavye koyacak kadar büyük olmasına gerek yok sadece mouseu koyabileyim, rahatça hareket ettirebileyim yeterli benim için. Adekse bakacağım.
Medium ile aralarında genelde fiyat farkı oluyordu. Şimdi neredeyse hiç fiyat farkı kalmamış. Fırsatçılar sağolsun. Adeks'in mağazasını arayıp mağazaya gidip alabilirsiniz eğer güven yönünden sıkıntı varsa.
@Samotne Ciasteczka
@TÇB
@rohatbaba123

Medium ile aralarında genelde fiyat farkı oluyordu. Şimdi neredeyse hiç fiyat farkı kalmamış. Fırsatçılar sağolsun. Adeks'in mağazasını arayıp mağazaya gidip alabilirsiniz eğer güven yönünden sıkıntı varsa.

@Samotne Ciasteczka
@TÇB
@rohatbaba123
Large boyutları nasıl oluyor çok bilgim yok. İstanbul'da yaşamıyorum maalesef...
Large boyutları nasıl oluyor çok bilgim yok. İstanbul'da yaşamıyorum maalesef...
HyperX FURY S Pro Gaming MousePad L HX-MPFS-L bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz hocam?

Fotoğraf atma şansınız var mıdır? Ve bir de son attığım linke bakabilir misiniz?

steelseries.jpeg

Mouse: Razer Basilisk X Hyperspeed.

Geri
Yukarı