Kulaklıklar soldan daha az ses veriyor

Rivoxile

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün film izlerken fark ettim. Ses, sağ kulaklığa daha çok gidiyor. Ama iki farklı kulaklıkta denedim, ikisinde de aynı durum var. Kulaklıktan kaynaklanmıyor yani. Telefondaki sağ sol ses ayarı da tam ortada duruyor. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugüne kadar hiçbir sorun yoktu 1 saat önce film izleyeyim dedim. Kulaklığı taktım sorunu fark ettim. Sonra kulaklıktan mı kulağımdan mı kaynaklı diye denemek için kulaklığı ters taktım bu sefer ses soldan fazla gelmeye başladı. Sonra Bluetooth kulaklığımla denedim. Onda da sağ taraf fazla veriyor. Telefonla ilgili olamaz mı sorun?

Bugüne kadar hiçbir sorun yoktu 1 saat önce film izleyeyim dedim. Kulaklığı taktım sorunu fark ettim. Sonra kulaklıktan mı kulağımdan mı kaynaklı diye denemek için kulaklığı ters taktım bu sefer ses soldan fazla gelmeye başladı. Sonra Bluetooth kulaklığımla denedim. Onda da sağ taraf fazla veriyor. Telefonla ilgili olamaz mı sorun?

Tabii ki, telefondan ses ayarlarınızda ekolayzır mevcutsa onları kontrol edin ve ayriyeten ses dengesi gibi bir ifade görebilirsiniz o ayarıda kontrol ediniz.

Tabii ki, telefondan ses ayarlarınızda ekolayzır mevcutsa onları kontrol edin ve ayriyeten ses dengesi gibi bir ifade görebilirsiniz o ayarıda kontrol ediniz.
Erişilebilirlik kısmında sağ sol denge ayarı var tam ortada duruyor. Ekolayzır da kapalı ama hâlâ sağdan geliyor kulağım mı bozuldu acaba? Yatıp uyusam düzelir belki.

Bugün denedim. Ne bende ne de kulaklıklarda sorun var. Erişilebilirlik ayarında mono ayarını aktifleştirince sorun düzeliyor. Ama bu sefer de stereo kullanamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı