Kulaklıklarda kablo katlanıyor

Görkem Gedik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan önce Game Power Medusa kulaklığını kullanıyordum. Onda sık sık başıma geliyordu. Kablo katlanıyor sürekli ve en son yırtıldı. Bu katlanmalardan kaynaklı olarak çöp oldu. 1 yılda şimdi Cooler Master CH321 aldım. Bazıları yine bu kulaklıktada bir kaçtane katlanıyor tarzı yorum gördüm. Bu sorunu çözen bir aparart yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı. Sandalye ya da yatağın üstüne çıkıp. USB kısmından kulaklığı aşağı doğru bırakın (yeteri kadar yüksek olsun sonra kulaklık yere çarpabilir). Dönerek düzelecektir. Gamepower Medusa kullanıyorum. Her hafta yapıyorum.

Aynı sorun bende de vardı. Sandalye ya da yatağın üstüne çıkıp. USB kısmından kulaklığı aşağı doğru bırakın. Dönerek düzelecektir. Medusa kullanıyorum. Her hafta yapıyorum.
o çözümü zaten 1 yıl kullandığım için biliyorum benim istediğim hiç uğraşmam nerdeyse 3 günde bir medusada düzeltiyordum ama insanı deli ediyordu apartla vs birşeyle kalıcı çözüm lazım bana

Arkadaşlar bundan önce Game Power Medusa kulaklığını kullanıyordum. Onda sık sık başıma geliyordu. Kablo katlanıyor sürekli ve en son yırtıldı. Bu katlanmalardan kaynaklı olarak çöp oldu. 1 yılda şimdi Cooler Master CH321 aldım. Bazıları yine bu kulaklıktada bir kaçtane katlanıyor tarzı yorum gördüm. Bu sorunu çözen bir aparart yok mu?
Aynı sorun aynı kulaklıkta ebnde de var hocam...

Geri
Yukarı