Kulaklıklarda sadece sağ taraftan ses gelmesi

Mehmet Efe0

Hectopat
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Neden kulaklıklar bir süre sonra sadece sağ veya sol taraftan ses geliyor? Xiaomi Piston kulaklığım var 2-3 ay kullandım şimdi sadece sağ taraftan ses geliyor. Yine Technopat üzerinden kulaklık önerisi istemiştim ve bu sorunu yaşamayacağım bir kulaklık önerisi istemiştim ve bu kulaklığı önermişlerdi ama 3 ay bile dolmadan bu kulaklık da gitti.

Neden kulaklıklar bir süre sonra sadece sağ veya sol taraftan ses geliyor? Xiaomi Piston kulaklığım var 2-3 ay kullandım şimdi sadece sağ taraftan ses geliyor. Yine Technopat üzerinden kulaklık önerisi istemiştim ve bu sorunu yaşamayacağım bir kulaklık önerisi istemiştim ve bu kulaklığı önermişlerdi ama 3 ay bile dolmadan bu kulaklık da gitti.

Hocam kimse kusura bakmasın ama bunu kim önerdi ayrıca ucuz etin hesabı bu kulaklıklar için normal hocam ve eğer sizde bu sürekli oluyorsa kullandığınız cihazın jack girişinde kısa devre olabilir ya da kullanırken siz kırıyorsunuzdur.

Deyim yaptırman lazım temassızlık var gibi. Müzik dinlerken jak girişi ile oyna ses 1 saniye olsa bile düzelirse kabloda temassızlık var demektir.
Bunu önlemek için kulaklığı cebine atmamalısın. Bir sonraki kulaklığında boynuna as ve kablolara dikkat et.

Hocam kimse kusura bakmasın ama bunu kim önerdi ayrıca ucuz etin hesabı bu kulaklıklar için normal hocam ve eğer sizde bu sürekli oluyorsa kullandığınız cihazın jack girişinde kısa devre olabilir ya da kullanırken siz kırıyorsunuzdur.
Pahalı kulaklıklar ile benim kulaklığım arasında nasıl bir jack farkı olabilir?

Kulaklığın zarar görmüş olduğundan oluyor. Kardeşim aynı kulaklığın jakını bastırarak kullanıyordu 1 ay sonra bozuldu. Kulaklığın jakını bastırmadan kullanın. Bastırarak kullanmak istersen yan jaklı kulaklık alın.

Geri
Yukarı