Kulaklıkta Cızırtı Sorunu

Killshot011

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bugün yeni sistem kurdum. Tüm sürücüleri güncelledim. Ancak şöyle bir sorun oluştu ki o da kulaklıktayken sol taraftan bir cızırdama geliyor. Daha önce bu sorun yoktu. İki kulaklığım var ikisinde de bu oluyor. İkisini de telefonuma taktığımda cızırdama gelmiyor. Ayrıca kulaklıklar takılıyken Realtek HD Audio ayarlarından takılı cihazı kulaklık değil de hat girişi yaparsam cızırtı kesiliyor. Ama bu sefer de ses kulaklığa gelmiyor tabii ki. Herhangi bir fikri olan?

Videoya da çektim. Cızırdamayı duyamassınız muhtemelen de ben yine çekiyim dedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güncel
Güncelleme : Kulaklığı arka panele taktığımda cızırtı almıyorum. Sorun ön panelden kaynaklı sanırım.

Son düzenleme:
Benim de başıma böyle bir şey gelmişti. Ön panelde kullandığım kulaklığım sorun çıkardığından dolayı arkaya takarak kullanmaya başladım. O zamandan beri öyle. Girişlerle alakalı sanırım...

Benim de başıma böyle bir şey gelmişti. Ön panelde kullandığım kulaklığım sorun çıkardığından dolayı arkaya takarak kullanmaya başladım. O zamandan beri öyle. Girişlerle alakalı sanırım...

Aynen dostum bende de cızırtı vardı az kalsın iade yapacaktım senin mesajın kurtardı bizi sağ olasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı