Kulaklıkta ses kasamıyorum

bxtbx

Kilopat
Dostlar yeni bilgisayar kasası aldım. Her şey güzel sorun yok ama Valorant, CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda kulak içi telefon kulaklıgı ile ses kasamıyorum. Onun dışında bilgisayarda müzik her şeyi çok iyi dinliyorum ama oyun içinde aldıgım ayak seslerini ayırt edemiyorum. Sesin nereden geldiği anlaşılmıyor. Yeni telefon kulaklıgı aldım o da aynı hatayı veriyor. Ses geliyor ama ayak sesinin nereden geldiği anlaşılmıyor.

Anakart: BIOSTAR H610mh DDR4 LGA1700p.

Bana harici bir ses kartı önerir misiniz? Ama pahalı olmasın lütfen :/

Arkadaşın önerdiği USB ses kartına bakabilirsin. 2. el ses kartları var ucuz ama ne kadar iyiler bilemedim.

Reis sorunu çözdüm. Buradaysanız anlatayım herkese.

Kulaklıktan dolayı olabilir hocam? Telefon kulaklığıyla zor olabilir.

He anladım hocam, pardon.
Bir ses kartı almayı deneyebilirsiniz.

Kral sorunu çözdüm.

HWiNFO yükleyin o zaman, o daha detaylı.

Usta sorunu çözdüm. Fotoğraflayıp anlatacağım.
Dostlar kulaklıgı kasanın ön girişinde bulunan girişe taktım sorunu düzeldi. Arka tarafa taktıgım zaman müzik her şeyi dinliyorum ama oyunlarda ayak sesinin nereden geldigini anlamıyordum. Şimdi tavsiyenize ihtiyacım var. Bu anakartın ses kartını arızalı yapar mı? Kasayı alalı iki gün oluyor. Sizce kasayı geri yollayayım mı? Yoksa başka bir şey mi yapayım. Öneriniz nedir?

Reis sorunu çözdüm. Buradaysanız anlatayım herkese.

Kral sorunu çözdüm.

Usta sorunu çözdüm.
Dostlar kulaklıgı kasanın ön girişinde bulunan girişe taktım sorunu düzeldi. Arka tarafa taktıgım zaman müzik her şeyi dinliyorum ama oyunlarda ayak sesinin nereden geldigini anlamıyordum. Şimdi tavsiyenize ihtiyacım var. Bu anakartın ses kartını arızalı yapar mı? Kasayı alalı iki gün oluyor. Sizce kasayı geri yollayayım mı? Yoksa başka bir şey mi yapayım. Öneriniz nedir?

Dostlar kulaklıgı kasanın ön girişinde bulunan girişe taktım sorunu düzeldi. Arka tarafa taktıgım zaman müzik her şeyi dinliyorum ama oyunlarda ayak sesinin nereden geldiğini anlamıyordum. Şimdi tavsiyenize ihtiyacım var. Bu anakartın ses kartını arızalı yapar mı? Kasayı alalı iki gün oluyor. Sizce kasayı geri yollayayım mı? Yoksa başka bir şey mi yapayım. Öneriniz nedir?

Hocam bu sitede verilen cevaplarda arızalı olabileceğinden bahsetmişler.

Hocam bu sitede verilen cevaplarda arızalı olabileceğinden bahsetmişler.

Kral çeviri yaptım ama sanırım tamamen çalışmamaktan bahsetmiş. Benim arkadaki jak girişi çalışıyor müzik dinliyorum, oyuna giriyorum ses duyuyorum ama ayak sesini ayırt edemiyordum. Yani gelen ayak sesi bana konumu göstermiyordu. Ön jaka taktıgımda bu sorun düzeldi artık oyunda ayak sesini ayırt ediyorum.

Hayırlı olsun hocam, bence çalışıyorsa arıza falan demezler.

Teşekkürler hocam. Dediginiz gibi bence de arızalı demezler. Çünkü arkaya taktıgım zaman gayet ön jak nasıl çalışıyorsa arka jak düzgün çalışıyor ama ayak sesi ayırt edilmiyordu oyunlarda. Ön jaka bir takayım dedim şansımı denedim bir baktım düzeldi. Sevinçten havaya uçtum. Kaç gündür ugraşıyordum. Sizi de yordum teşekkür ediyorum hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı