Kulaklıktaki ses mikrofona yansıyor

ReyuM

Hectopat
Öncelikle merhaba, benim kullandığım kulaklık SteelSeries Arctis RAW var ve video falan izlerken Discord'da seslide iken arkadaşlarıma videonun sesi gidiyor. Mikrofonu çıkarıp denedim ve yine gitti ses tabii normal olarak da benim sesim gitmedi, sadece videonun sesi gitti. Stereo karışımı kapalı olmasına rağmen yaşıyorum bu olayı. Kulaklığım 2 jak girişli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartında problem olabileceğini düşünüyorum. Ses driverlerinin güncelliğine bakabilirsiniz çözüm sağlayabilir.

Realtek ses yongası kullanıyorsanız Raltek Driver kurun (değilse de denemek iyidir.).

Öncelikle merhaba, benim kullandığım kulaklık SteelSeries Arctis RAW var ve video falan izlerken Discord'da seslide iken arkadaşlarıma videonun sesi gidiyor. Mikrofonu çıkarıp denedim ve yine gitti ses tabii normal olarak da benim sesim gitmedi, sadece videonun sesi gitti. Stereo karışımı kapalı olmasına rağmen yaşıyorum bu olayı. Kulaklığım 2 jak girişli.

1638898190985.png

Bir de orada hocam gürültü azaltma var onu aktif hale getirip dener misiniz bu Discord'la alakalı bir durum ama o açık olduğu halde yaşıyorsanız evet gerçekten bir sıkıntınız var.

Arkadaşlar sorunu çözdüm konu daha yayınlanmamış iken moderatörler konuyu açmayın dedim ama açmışlar yinede :D.
Sorunuda Realtek Audio Consoledan çözdüm.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı