Kulakliktamiri.com güvenilir mi?

yağızzzzzzzz

Centipat
Daha fazla  
Kulaklığım bozuldu bende internetten araştırırken buldum. Hangi konu başlığı altında açayım bilemedim kusura bakmayın.
Sitede bir sürü hizmet bölgesi paylaşılmış ancak hiçbir adres yok biraz tereddüt ettim.
Ayrıca site de çok sade ve aynı resimler kullanılmış.
Bu site güvenilir mi kulaklığımı kargolayım mı?

Websiteler konusunda bilgim var diyebilirim. Bu websitesi deneyimsiz birisi tarafından SEO puanı için yapılmış belli ki. Hiçbir şeye benzemeyen JPG formatında logo, anahtar kelime olarak "kulaklık tamiri" seçildiği için il-ilçe'den sonra kulaklık tamiri yazmışlar. Hiç güvenilir gelmedi bana.
Ek olarak müşteri yorumları da aynı yorumlar tekrarlanmış.

Detaylı bilgi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Site ismi çok güvenilir değil. Adres olmaması başka bir eksi. Aynı resimler kullanıldıysa stok resimler olabilir yani yine olası bir dolandırıcılık. Ayrıca siteye girdim 2001'den bu yana sektördeyiz demişler ancak e postaları @gmail hiç değilse alan adlı bir e-posta kullansalardı yani bana dolandırıcılık gibi geliyor.

Kulaklığım bozuldu bende internetten araştırırken buldum. Hangi konu başlığı altında açayım bilemedim kusura bakmayın.
Sitede bir sürü hizmet bölgesi paylaşılmış ancak hiçbir adres yok biraz tereddüt ettim.

2021 yılında domain alınmış güvenilir yani ama işçilikleri nasıl bilemem.

Muhtemelen dedıklerınız dogru olabılır site bilgileri Hollanda kayıtlı.

Kayıt Edici Kuruluş:REALTIME REGISTER B.V.

Bitiş Tarihi:2024-01-23 12:02:32
Güncelleme Tarihi:2023-01-07 08:38:55

Yeni konular

Geri
Yukarı