Kulaklıktan çıt sesi geliyor ve elektrik çarpıyor

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bende bir kulak içi kulaklık var. Böyle arada bir masanın üzerine koyup kulaklığı bir yere gidiyorum, geri elime aldığımda faremin ışıkları sönüyor. Daha sonra kulağıma takıyorum ve çıt sesi geliyor ve elektrik çarpıyor gibi canımı acıtıyor. Laptop kullanıyorum, kulaklığı telefonda denediğimde böyle bir sorun olmuyor. Acaba neden böyle oluyor, çözümü nedir?

Arkadaşlar, bende bir kulak içi kulaklık var. Böyle arada bir masanın üzerine koyup kulaklığı bir yere gidiyorum, geri elime aldığımda faremin ışıkları sönüyor. Daha sonra kulağıma takıyorum ve çıt sesi geliyor ve elektrik çarpıyor gibi canımı acıtıyor. Laptop kullanıyorum, kulaklığı telefonda denediğimde böyle bir sorun olmuyor. Acaba neden böyle oluyor, çözümü nedir?

Kanka o bende de oluyordu kulaklık değiştir 10TL'lik kulaklıktan ne beklersin.

Bildiğim kadarı ile telefon ve bilgisayardan kulaklığa giden enerji mikatarı telefonda daha düşük. Kullandığın kulaklığın kaboları sağlıklı ve sağlam geğilse olabilecek bir şey bence.

Priziniz topraklı mı? Pardon Laptopmuş. Statik elektrik? Benimde kulağımın içini çarpıyordu, bir şey yapmadım arada hoplatması hoşuma gidiyordu.

10,20 TL'lik kulaklık kullanmıştım bir keresinde. Ve aynısı oldu kulağımı kaybettim falan sandım heyecanla 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı