Kulaklıktan gelen yankı sesi

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Kulaklığı yeni aldım fakat kulaklığın ışık kablosunu bilgisayara takınca bu sesler geliyor. Bir çözümü var mıdır acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı yeni aldım fakat kulaklığın ışık kablosunu bilgisayara takınca bu sesler geliyor. Bir çözümü var mıdır acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yanınızda bir mikrofonlu cihaz var mı ? O mikrofon ile çakışıyor olabilir ses. Yanınızda telefonları da çekin ve mikrofonu yeniden kontrol edin.

Mikrofonu duymak istiyorumu kapatın ve geliyor mu diye kontrol edin.

Hocam yanınızda bir mikrofonlu cihaz var mı? O mikrofon ile çakışıyor olabilir ses. Yanınızda telefonları da çekin ve mikrofonu yeniden kontrol edin.

Mikrofonu duymak istiyorumu kapatın ve geliyor mu diye kontrol edin.

Mikrofonu duymak istiyorumu kapatınca aynı ses geliyor sadece daha kısık geliyor.

Eski mikrofonum var ama takılı değil ayrıyeten çalışmayan Realtek Audio kayıt cihazınıda devre dışı bıraktım.

Mikrofonu duymak istiyorumu kapatınca aynı ses geliyor sadece daha kısık geliyor.

Eski mikrofonum var ama takılı değil ayrıyeten çalışmayan Realtek Audio kayıt cihazınıda devre dışı bıraktım.
Hocam peki yanınızda telefon vb. cihazlar var mı ? Eğer varsa o cihazları kendinizden uzaklaştırın (40 metre’den bahsediyorum.).

Geri
Yukarı