Kulaklıktan ses geliyor ama mikrofon çalışmıyor

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar sorun başlıktaki gibi PS4'e taktım bir an mikrofon çalışmadığını fark ettim telefona taktım telefon algılamadı kulaklığı PC'den denedim ses harici her ses çıkıyor kulaklıktan. Ne yapmam lazım?
Güncelleme : Telefona bir şekilde taktım mikrofon çalışıyor fakat diğer cihazlarda çalışmıyor ne yapacağım şu an çok sinirlendim...

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• snopy-sn-8800-gametime-kamuflaj-oyuncu-kulaklik_230795226.jpg
    snopy-sn-8800-gametime-kamuflaj-oyuncu-kulaklik_230795226.jpg
    3,1 KB · Görüntüleme: 20
Arkadaşlar sorun başlıktaki gibi PS4'e taktım bir an mikrofon çalışmadığını fark ettim telefona taktım telefon algılamadı kulaklığı PC'den denedim ses harici her ses çıkıyor kulaklıktan. Ne yapmam lazım?
Güncelleme : Telefona bir şekilde taktım mikrofon çalışıyor fakat diğer cihazlarda çalışmıyor ne yapacağım şu an çok sinirlendim...
Kulaklık ve mikrofon ayırıcı işini görür gibime geliyor. Aynı sorunu bilgisayar da yaşamıştım bu ürünle sorunumu giderdim. Kulaklık ve mikrofon ayırıcı.
1_org_zoom.jpg

Bu cihaza sahibim hatta kulaklığım buna bağlı
Kulaklık ve mikrofon ayırıcı işini görür gibime geliyor. Aynı sorunu bilgisayar da yaşamıştım bu ürünle sorunumu giderdim. Kulaklık ve mikrofon ayırıcı.
Eki Görüntüle 839745
Bu cihaza sahibim hatta kulaklığım buna bağlı ama mikrofon ses almıyor aynı şekil PS4'de de almıyor sadece telefonda çalışıyor. Bozulmuş olamaz bozulsa telefonda çalışmazdı gidip sürücü kurdum yine olmadı 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı