Kulaklıktan ses gelmiyor

yigtcn

Femtopat
Kulaklığımın kablosu bozulmuştu yenisini aldım fakat telefonum görüyor kulaklığıma ses gelmiyor.
Kulaklığın modeli bluedio T4S kablo Type-C cıkışlı kablo.

Telefonunuzu kapatıp açın ve tekrar deneyin, farklı bir telefonda deneme imkanınız varsa deneyin.

Söylediğin 2 yolu da denedim başka telefonda denediğimde ise yine kulaklığı gördü fakat ses vermedi hala
Kulaklığınızın ses açma kapama tuşu var mı?

Evet ama kulaklığım hem Bluetooth hem kablolu ses açma kapama Bluetooth çalışıyor kabloluda telefonda açıp kapatıyorsun sesleri

Başka telefonda da sorun devam ediyorsa kulaklık arızalı olabilir. Kulaklığı görmesi sokete giriş yapıldığını gösterir, sesin gelebilmesi içinse kulaklığın tamamen düzgün çalışması gerekir.

Başka telefonda da sorun devam ediyorsa kulaklık arızalı olabilir. Kulaklığı görmesi sokete giriş yapıldığını gösterir, sesin gelebilmesi içinse kulaklığın tamamen düzgün olması gerekir.

Ama eski kablosunu taktığımda

Başka telefonda da sorun devam ediyorsa kulaklık arızalı olabilir. Kulaklığı görmesi sokete giriş yapıldığını gösterir, sesin gelebilmesi içinse kulaklığın tamamen düzgün çalışması gerekir.

Eski kablosunu takığımda uğraştığımda ses geliyor fakat harici kablo taktığımda sesi alamıyorum
büyük ihtimalle kulaklık arızalı.
Kulaklığımda sorun yok Bluetooth sorunsuz şekilde kullanabiliyorum

O zaman kulaklıkta sorun yok sadece kulaklık kablosunda sorun vardır. Eğer sizin için sorun olmayacaksa eski kablo ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer değiştirme veya iade etme şansınız varsa değiştirin derim ben.

O zaman kulaklıkta sorun yok sadece kulaklık kablosunda sorun vardır. Eğer sizin için sorun olmayacaksa eski kablo ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer değiştirme veya iade etme şansınız varsa değiştirin derim ben.
Eski kablomda hafif oynama olduğu zaman ses gidiyor geliyor ama diğer kabloyu iade etmem var fakat pc de nasıl kullanacağım hiçbir fikrim yok

Yeni aldığınızı değiştirin sorun ortadan kalkacaktır. Bilgisayarda ise dönüştürücüyle veya Bluetooth özelliği çalışıyorsa o şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı