Kulaküstü kulaklıklar bir tek benim mi başımı ağrıtıyor?

Rosenkavalier

Hectopat
Makaleler
3
Bir de kulakiçi kulaklıklara ağrı yapıyor derler. Uzun bir aradan sonra HP marka bir kulaküstü kulaklık satın aldım. Resmen pestilim çıktı. Kulaklık kulağımda 1 saat durmasına rağmen;
-Yoğun bir press etkisi (Sanki iki yandan kafama basıyorlar gibi)
-Hafif baş dönmesi
-Kalp atışının kulağımda duyulması
gibi etkiler bıraktı. Kafamdan çıkardığım zaman ''Oh be'' dedim resmen. Aşırı bir rahatlama geldi.
Kulaklık çok konforlu değildi ancak yapabildiğim kadar genişletmeme rağmen böyle oldu. Gözlük kullanmamın etkisinin olduğunu düşünüyorum.

Sizce kulaklık kullanıldıkça genişleyip, kafamın şekline yaklaşır mı? Öbür türlü bu ''tır çarpma etkisine'' katlanamayacağım.

Bir de kulak içi kulaklıklara ağrı yapıyor derler. Uzun bir aradan sonra HP marka bir kulak üstü kulaklık satın aldım. Resmen pestilim çıktı. Kulaklık kulağımda 1 saat durmasına rağmen;
-Yoğun bir press etkisi (sanki iki yandan kafama basıyorlar gibi)
-Hafif baş dönmesi.
-Kalp atışının kulağımda duyulması.
Gibi etkiler bıraktı. Kafamdan çıkardığım zaman "oh be" dedim resmen. Aşırı bir rahatlama geldi.
Kulaklık çok konforlu değildi ancak yapabildiğim kadar genişletmeme rağmen böyle oldu. Gözlük kullanmamın etkisinin olduğunu düşünüyorum.

Sizce kulaklık kullanıldıkça genişleyip, kafamın şekline yaklaşır mı? Öbür türlü bu "tır çarpma etkisine" katlanamayacağım.

Bende de oluyor kulaklarım kızarıyor yoğun hapşurmam oluyor ve gözlerim sulanmaya başlıyor.

Bir de kulakiçi kulaklıklara ağrı yapıyor derler. Uzun bir aradan sonra HP marka bir kulaküstü kulaklık satın aldım. Resmen pestilim çıktı. Kulaklık kulağımda 1 saat durmasına rağmen;
-Yoğun bir press etkisi (Sanki iki yandan kafama basıyorlar gibi)
-Hafif baş dönmesi
-Kalp atışının kulağımda duyulması
gibi etkiler bıraktı. Kafamdan çıkardığım zaman ''Oh be'' dedim resmen. Aşırı bir rahatlama geldi.

Sizce kulaklık kullanıldıkça genişleyip, kafamın şekline yaklaşır mı? Öbür türlü bu ''tır çarpma etkisine'' katlanamayacağım.
Kulaklıktan kaynaklanabilir. Kullandığım kulaklık 12 saattir takılı hala hissetmiyorum bile.

Son düzenleme:
O kadar sıkıntı ise kulaklığı kırılmayacak şekilde iki yana gerdirin ve birazcık esnetin. İlk aldığımda beni de çok sıkıyordu kulaklık. Ancak benim ki demirli yani kırılması kolay değil, siz dikkat edin.

O kadar sıkıntı ise kulaklığı kırılmayacak şekilde iki yana gerdirin ve birazcık esnetin. İlk aldığımda beni de çok sıkıyordu kulaklık. Ancak benim ki demirli yani kırılması kolay değil, siz dikkat edin.
Evet, az önce iki yana gerdirdim ve kırılma belirtisi göstermedi. İyice gerdirdim ve şu an bir tık daha rahat oldu. Galiba kullandıkça esneyecek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı