Kulaküstü ve Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Zgrrs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 699

Zgrrs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Şu an kullanmakta olduğum Bluetooth bir kulaklık var fakat 2 saatte şarjı bitip yarı yolda bırakabiliyor. Buna ilaveten bir de normal bir kulaklık almaya karar verdim. Aslında fiyat olarak bu kadarına ihtiyacım yok diye düşünsem de Xiaomi Hybrid PRO HD Metal Piston görüntü olarak hoşuma gitti diyebilirim. Bu kulaklığı kullanan, artılarını ve eksilerini bu fiyatlara değip değmeyeceğini söyleyebilecek ya da yine bu ayarda tavsiye verebilecekler var mı aranızda? Bir de olmuşken PC'de genel kullanım amaçlı çok hoşlanmasam da kulaküstü alayım diyorum, yine çok aşırı pahalı olmayacak şekilde tavsiyeler nelerdir? Mümkünse Redragon Hardy modeli gibi tek parça gibi duran kafas bandı ve teli meli ayrı olmayan bir ürün olursa sevinirim.
Şu an kullanmakta olduğum Bluetooth bir kulaklık var fakat 2 saatte şarjı bitip yarı yolda bırakabiliyor. Buna ilaveten bir de normal bir kulaklık almaya karar verdim. Aslında fiyat olarak bu kadarına ihtiyacım yok diye düşünsem de Xiaomi Hybrid PRO HD Metal Piston görüntü olarak hoşuma gitti diyebilirim. Bu kulaklığı kullanan, artılarını ve eksilerini bu fiyatlara değip değmeyeceğini söyleyebilecek ya da yine bu ayarda tavsiye verebilecekler var mı aranızda? Bir de olmuşken PC'de genel kullanım amaçlı çok hoşlanmasam da kulaküstü alayım diyorum, yine çok aşırı pahalı olmayacak şekilde tavsiyeler nelerdir? Mümkünse Redragon Hardy modeli gibi tek parça gibi duran kafas bandı ve teli meli ayrı olmayan bir ürün olursa sevinirim.
Yok mu ürünle ilgili deneyimi tavsiyeleri olan.

Son düzenleme:
Bluedio T serisine göz atabilirsiniz
Tasarımları gayet hoş karşıma çıkanların fakat aradığım bluetooth değil. Elimde ki bluetooth kulakiçine alternatif kablolu arıyorum, belki bir ihtimal de PC de kullanmak için kulaküstü. Fakat bu marka aklımın bir köşesinde olsun hoşuma gitti sadelikleri.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı