Kule tipi soğutma fan önerisi

nerissa34

Hectopat
Herkese selamlar,
i5 9400F işlemcim var, stok fanı gece ses yaptığı için değiştirmek istiyorum. Fiyat-performans olarak önerebileceğiniz, ses yapmayan ve işlemcinin ısısını azaltacak fan önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe: Maksimum 150 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

İsteklerinizi karşılayan bir soğutucu.
untitled-2.png
Soğutma performansına gelecek olursak render testlerinde 70-75°C civarlarında tutabilir. Tabi kasanız iyi bir hava akışına sahipse daha iyi performasn verir.

Düzenleme: Maksimum bütçeyi aşmışım fark etmedim. Silverstone KR02'de tercih edilebilir.

Son düzenleme:

Soğutma performansına gelecek olursak render testlerinde 70-75°C civarlarında tutabilir. Tabi kasanız iyi bir hava akışına sahipse daha iyi performasn verir.

Düzenleme: Maksimum bütçeyi aşmışım fark etmedim. Silverstone KR02'de tercih edilebilir.
Silverstone KR02’yi 140 TL’ye sipariş ettim. Teşekkürler :)

Benim işlemcime destek veriyor di mi silverstone kr02 ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı