Kule tipi soğutucu anakart sökmeden takılabilir mi?

Merhaba arkadaşlar i5 12400F işlemcim var ısındığı için kule tipi fan alacağım. Fakat nasıl takmam gerekiyor bilmiyorum anakartı sökmeli miyim yoksa sökmeden takılabilir mi acaba alacağım ürün bu: ID-COOLÄ°NG Se-214-xt Argb 4pin Pwm 120mm IÅlemci SoÄutucu Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Anakartı sökmeden takabilirsin eğer arkadaki brakete erişimin varsa. Soğutucu 1300TL ye biraz pahalı bu arada. Eğer 200tl daha çıkıyorsa şu çok daha doğru olur.

Anakartı sökmeden takabilirsin eğer arkadaki brakete erişimin varsa. Soğutucu 1300TL'ye biraz pahalı bu arada. Eğer 200TL daha çıkıyorsa şu çok daha doğru olur.

Arkası böyle sökmeden takılır mı acaba?

Ön taraf derken CPU stok fanın fotoğrafını mı
Ben yanlış anlamışım pardon. Sıkıntısız takabilirsiniz ama soğutucuyu 200tl verip phantom spirit almanızı öneririm. Ayrı olarak o soğutucuya yakın şu model çok daha uygun

Ben yanlış anlamışım pardon. Sıkıntısız takabilirsiniz ama soğutucuyu 200TL verip Phantom spirit almanızı öneririm. Ayrı olarak o soğutucuya yakın şu model çok daha uygun.

Anladım hocam fakat aklıma takıldı anakrtın arkasına montaj için vidalı bir şey koyuyorlar benim onu konmam için arka taraftaki yerin biraz daha yukarıda olması gerek miyor mu?

Ben yanlış anlamışım pardon. Sıkıntısız takabilirsiniz ama soğutucuyu 200TL verip Phantom spirit almanızı öneririm. Ayrı olarak o soğutucuya yakın şu model çok daha uygun.

Üstte isaretlediğim yerin üstünde demir var oraya uzun bir vida takmam mümkün değil gibi duruyor sizce montajlanabilir mi? Birde yuvarlak içine aldıklarım stok fanın vidaları

Geri
Yukarı