Kule tipi soğutucu anakart sökmeden takılabilir mi?

Anladım hocam fakat aklıma takıldı anakrtın arkasına montaj için vidalı bir şey koyuyorlar benim onu konmam için arka taraftaki yerin biraz daha yukarıda olması gerek miyor mu?

Üstte isaretlediğim yerin üstünde demir var oraya uzun bir vida takmam mümkün değil gibi duruyor sizce montajlanabilir mi? Birde yuvarlak içine aldıklarım stok fanın vidaları
Stok fanı çıkardıktan sonra orası boş kalır. Ondan sonra montajı gerçekleştirirsiniz. Sorun olacağını pek sanmıyorum.

Stok fanı çıkardıktan sonra orası boş kalır. Ondan sonra montajı gerçekleştirirsiniz. Sorun olacağını pek sanmıyorum.

Anladım bu arkaya koyulan bir şey var izlediğim videolarda o bir de girmeyebilir gibi geldi bana da çünkü üstte isaretlediğim yer demirin altında kalıyor.

Anladım bu arkaya koyulan bir şey var izlediğim videolarda o bir de girmeyebilir gibi geldi bana da çünkü üstte isaretlediğim yer demirin altında k

Son düzenleme:
Anladım bu arkaya koyulan bir şey var izlediğim videolarda o bir de girmeyebilir gibi geldi bana da çünkü üstte isaretlediğim yer demirin altında kalıyor.
Evet ona benimde gözüm takıldı, en en kötü ihtimal anakartı çıkartırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Phantom spirit alırsanız lga1700 aparatı takılır gibi geldi bana bilemiyorum.

Evet ona benim de gözüm takıldı, en en kötü ihtimal anakartı çıkartırsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Phantom spirit alırsanız LGA1700 aparatı takılır gibi geldi bana bilemiyorum.

Kasaya sığar mı bilemiyorum ama anakartım biraz küçük gibi stok fan ile ram arasında neredeyse 1 cm var bu kule tipi soğutucu anakarta olur mu bilmiyorum

Kasaya sığar mı bilemiyorum ama anakartım biraz küçük gibi stok fan ile ram arasında neredeyse 1 cm var bu kule tipi soğutucu anakarta olur mu bilmiyorum
Kasanız nedir ? Fanlar yukarı aşşağıya gelebiliyor ramlere değerse fanı biraz yukarı kaldırırsınız.

Dosya Ekleri

• 1714315192067.png
    1714315192067.png
    753,1 KB · Görüntüleme: 7
Evet ona benim de gözüm takıldı, en en kötü ihtimal anakartı çıkartırsınız.
Phantom spirit alırsanız LGA1700 aparatı takılır gibi geldi bana bilemiyorum.

Bu videodaki aparat takılabilir gibi

Kasanız nedir? Fanlar yukarı aşağıya gelebiliyor RAM'lere değerse fanı biraz yukarı kaldırırsınız.

Kasam Rampage Trapper

Kasanız nedir? Fanlar yukarı aşağıya gelebiliyor RAM'lere değerse fanı biraz yukarı kaldırırsınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı